Franczyzobiorcy Żabki wolontariuszami

Autor: Redakcja
Kategoria:
Foto: Żabka
Franczyzobiorcy Żabki wolontariuszami

Od 8 do 14 stycznia w ponad 4900 sklepów Żabka i Freshmarket w całej Polsce będzie trwała zbiórka na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W zeszłym roku w sklepach sieci Żabka udało się zebrać ponad 666 tys. zł.

Żabka Polska wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy już po raz 19. Franczyzobiorcy Żabki prowadzący sklepy sieci, tradycyjnie ustawią puszki w pobliżu kas, zachęcając klientów do włączenia się do akcji.

Naszymi „wolontariuszami” są nasze sklepy, czyli ponad 4900 punktów, w których podczas codziennych, szybkich zakupów można wesprzeć Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy  –  mówi Anna Jarzębowska, rzecznik prasowy spółki Żabka Polska.

– Cieszy nas, że z roku na rok coraz więcej pieniędzy trafia do puszek WOŚP ustawionych w sklepach Żabka i Freshmarket. Dwa lata temu zebraliśmy ponad 460 tys. złotych, w ubiegłym roku ponad 666 tys. Mocno wierzymy w to, że nasi klienci równie hojnie wesprą 26. edycję WOŚP. Cieszymy się, że wspólnie z franczyzobiorcami Żabki możemy aktywnie uczestniczyć w kolejnej akcji  –  komentuje przedstawicielka sieci.

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram