Franczyzobiorcy szturmują Intelektualnie.pl

Autor: Redakcja
Data dodania: 9 kwietnia 2010
Kategoria:

intelektualnie3Tylko w marcu do sieci przyłączyło się siedmiu. Intelektualnie.pl ma już 27 oddziałów, co daje mu trzecią pozycję wśród szkół szybkiego czytania w Polsce. Docelowo firma chce mieć aż 120 jednostek w całym kraju.

Nowe placówki pojawiły się w: Gdyni i Sopocie, Pile, Radomiu, Rzeszowie oraz Warszawie (3 franczyzobiorców). Trwają również kolejne rozmowy z osobami zainteresowanymi prowadzeniem kursów szybkiego czytania w ramach centrum szkoleniowego Intelektualnie.pl.

- Nasz system franczyzowy cieszy się coraz większą popularnością, dlatego planujemy otworzyć w sumie 120 jednostek w całej Polsce. Koszty inwestycji, które wynoszą 2540 zł, zwracają się praktycznie po pierwszym przeprowadzonym kursie.  Zaletą tej franczyzy jest nieustanny kontakt z ludźmi, którzy chcą rozwijać swój umysł oraz czerpać przyjemność z nieustannego pogłębiania wiedzy – mówi Marcin Matuszewski, prezes firmy Intelektualnie.pl.

Punkty franczyzowe Intelektualnie.pl powstają w miastach powyżej 60 tysięcy mieszkańców. Szacowane miesięczne dochody franczyzobiorców wynoszą od 3 do 6 tysięcy w dużych miastach, a w miejscowościach liczących poniżej 100 tysięcy - od 2 do 4 tysięcy złotych.

Kursy prowadzone przez trenerów Intelektualnie.pl przeznaczone są dla grup, firm oraz osób indywidualnych. Dotychczas przeszkolili oni już ponad 2000 osób. Zajęcia odbywają sie w wynajętych salach. Koszt szkolenia, w którym bierze udział ok. 20 osób, wynosi 377 zł od uczestnika. Tematyka organizowanych zajęć to, poza szybkim czytaniem, również efektywne techniki pamięciowe i kreatywne mapy myśli. Wkrótce oferta zostanie wzbogacona także o kolejne szkolenie, tym razem z zarządzania czasem.

Joanna Cabaj - Bonicka
jcabaj@arss.com.pl

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

Data dodania: 10 sierpnia 2022
Sieć Duży Ben ma już 250 sklepów
Data dodania: 9 sierpnia 2022
Franczyza czy własny biznes?
Data dodania: 8 sierpnia 2022
Franczyza na niepewne czasy
Data dodania: 5 sierpnia 2022
Żabka liczy już 8500 sklepów

zobacz więcej

Data dodania: 12 lipca 2022
Pomysły na biznes w domu
Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram