Franczyzobiorcy SPAR wzorują się na Rzeszowie 

Autor: Redakcja
Kategoria:
Foto: SPAR

W Rzeszowie nastąpiło reotwarcie sklepu SPAR. Placówka o powierzchni 378m², której właścicielem jest Bać-Pol Detal, to kolejny sklep wzorcowy SPAR mający służyć jako punkt odniesienia i wskazówka dla franczyzobiorców pozostałych sklepów sieci.

Reotwarcie sklepu nastąpiło po dokładnej modernizacji dotychczasowej placówki. Biorąc pod uwagę specyfikę aktualnej grupy klientów, powierzchnia sklepu została odpowiednio zmniejszona,  wnętrze unowocześniono i szczegółowo dopracowano asortyment.

Zdecydowaliśmy się na reotwarcie sklepu przy ulicy Rejtana, gdyż zależy nam na rozwoju placówek wzorcowych właśnie w Rzeszowie czyli mieście, które jest siedzibą centrali SPAR Polska. Tutejsze sklepy są wizytówką SPAR i - przy zachowaniu proporcji i wymogów dostosowanych do danej lokalizacji - powinny stanowić wzór do naśladowania dla franczyzobiorców sieci – mówi Mariusz Malona, dyrektor Bać-Pol Detal.

SPAR jest największą na świecie franczyzową siecią sprzedaży detalicznej. Sklepy oznaczone charakterystycznym logo funkcjonują w 36 krajach na 4 kontynentach. 12 tys. punktów obsługuje każdego dnia 11 mln klientów.

SPAR Polska działa od 1996 roku, a od 2010 roku należy do jednej z największych grup dystrybucyjnych w kraju - Grupy Kapitałowej Bać-Pol. Sieć sklepów SPAR jest jedną z niewielu sieci handlowych działających na terenie Polski, która w stu procentach opiera się na polskim kapitale. Ponadto, SPAR Polska zrzesza polskich przedsiębiorców i promuje lokalnych producentów żywności, integrując tym samym rodzimy handel tradycyjny. SPAR Polska jest dowodem na to, że sprawdzone standardy z zagranicy w połączeniu z polskim finansowaniem mogą zaowocować odnoszącą sukcesy i dynamicznie rozwijającą się siecią.

INK

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram