Franczyzobiorcy SPAR otwierają kolejne sklepy 

Autor: Redakcja
Kategoria:
Franczyzobiorcy SPAR otwierają kolejne sklepy; Foto: SPAR Częstochowa

Sieć sklepów spożywczych SPAR powiększyła się o kolejną placówkę. Nowy obiekt handlowy o powierzchni 350m² został otwarty w Częstochowie. To już drugi obiekt SPAR należący do franczyzobiorcy Pauliny Moczarskiej, która na początku lipca otworzyła sklep w Kokawie.

Wcześniej prowadziliśmy tu sklep i wiemy, że ruch w tej części miasta wzmaga się zwłaszcza w sezonie letnim. Jednak postawiliśmy na tę lokalizację, gdyż ten obszar Częstochowy rozwija się bardzo dynamicznie, a dokoła powstają nowe inwestycje - nie tylko mieszkalne. Naturalnie latem więcej tu działkowiczów i imprez grillowych, dlatego w pewnym stopniu również dostosowaliśmy naszą ofertę do potrzeb tego typu konsumenta – mówi Paulina Moczarska, właścicielka sklepu SPAR w Kokawie.

SPAR w Częstochowie oferuje szeroki asortyment świeżych warzyw i owoców, a także żywność ekologiczną.

Dbamy o to, by w naszej ofercie znalazły się wyłącznie świeże i wysokiej jakości produkty, dlatego współpracujemy z lokalnymi sadownikami i rolnikami, którzy zaopatrują nas w najlepsze warzywa i owoce. Ponadto, w obu naszych sklepach obserwujemy bardzo duże zainteresowanie marką własną SPAR – dodaje Paulina Moczarska.

INK

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram