Franczyzobiorcy Gastromall otwierają kolejne lokale

Autor: Redakcja
Data dodania: 16 kwietnia 2014
Kategoria:
Restauracja Olimp Centrum Handlowe Korona w Kielcach

Restauracja Olimp Centrum Handlowe Korona w Kielcach

Grupa Gastromall podpisała kolejną umowę najmu pod restaurację Olimp. Nowa restauracja powstaje w Centrum Handlowym Ferio w Koninie. Punkt należeć będzie do franczyzobiorcy prowadzącego z sukcesem Olimp w Inowrocławiu (Galeria Solna).

Centrum Ferio zlokalizowane jest w Starym Mieście przy trasie wylotowej na A2 z Konina. Otwarcie restauracji nastąpi w ciągu najbliższych tygodni.

Z uwagi na szybki rozwój sieci Olimp poprzez franczyzę, już w marcu ruszy specjalna platforma ułatwiająca partnerom biznesowym grupy oraz franczyzobiorcom prowadzenie lokali oraz codzienne zarządzanie restauracją. Projekt ma na celu zacieśnienie współpracy pomiędzy centralą a jednostkami franczyzowymi a także zwiększenie potencjału marki Olimp poprzez efektywne i sprawne zarządzanie.

W chwili obecnej Grupa Gastromall posiada 11 własnych restauracji Olimp oraz 7 franczyzowych w galeriach handlowych oraz w centrach biurowych w całym kraju. Grupa nieustająco poszukuje Franczyzobiorców na terenie całej Polski, oferując atrakcyjne lokalizacje, szkolenie pracowników i pełne wsparcie w trakcie adaptacji lokalu. Kolejne umowy z zarządcami centrów handlowych i biurowych są w ostatnich fazach negocjacji.

W połowie lutego grupa wprowadziła na rynek nowy koncept pod marką Companeros. Ale Meksyk!, oferujący świeże potrawy kuchni meksykańskiej przyrządzane na oczach Klienta.

Grupa Gastromall to właściciel 5 marek gastronomicznych w tym najbardziej rozpoznawalnych – Olimp oraz Lovit.

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

zobacz więcej

Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Data dodania: 3 stycznia 2022
Te 30 franczyz najbardziej interesuje Polaków
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram