Franczyzobiorca pilnie poszukiwany!

Autor: Redakcja
Data dodania: 6 lutego 2013
Kategoria:

iceandgoSieć ICE’N’GO!, słynąca z mrożonych deserów, zakończyła zeszły rok z 30 placówkami, w tym 9 franczyzowymi. Aktualnie firma poszukuje franczyzobiorców!

Zainteresowani powinni dysponować kapitałem od 15 do 35 tys zł netto (w zależności od potencjału posiadanego lub proponowanego miejsca). System licencyjny wyróżnia się brakiem opłat franczyzowych. Podstawowym warunkiem uzyskania prawa do franczyzy jest możliwość prowadzenia sprzedaży w miejscu o powierzchni od 4 do 6 mkw. i znajdującym się w takiej lokalizacji jak: wesołe miasteczka, parki rozrywki, aquaparki, miejsca o dużym natężeniu ruchu turystycznego i plaże.

ICE’N’GO! jest deserem mrożonym, przygotowywanym, w oparciu o opatentowaną technologię kriogeniczną z użyciem ciekłego azotu – w temperaturze -197°C, ze świeżego mleka, śmietany, owoców i soków owocowych oraz naturalnych aromatów, bez dodatku cukru. Produkty marki ICE'N'GO! sprzedawane są sezonowo, w mobilnych lub stacjonarnych punktach sprzedaży, w miejscach o dużym natężeniu ruchu turystycznego.

Zmrożone desery serwowane są w temperaturze od -28°C do -35°C (jest to około 20°C niższa temperatura niż przy sprzedaży klasycznych lodów), dlatego tak ważny jest sposób podania: oryginalny deser podawany jest z plastikową łyżeczką w specjalnym, atestowanym kubku. Nie zawiera żadnych środków konserwujących ani sztucznych dodatków.

Adam Gieras

ICE"N"GO w bazie sieci

Dołącz do newslettera

zobacz więcej

Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Data dodania: 3 stycznia 2022
Te 30 franczyz najbardziej interesuje Polaków
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram