OmNomNom za kierownicą

Data dodania: 24 kwietnia 2017
Autor: Redakcja
Kategoria:
Foto: OmNomNom Zapiekanki
To nowa franczyza w gastronomii, która zadebiutowała w 2016 roku.

Czy można otworzyć punkt gastronomiczny inwestując 20 tys. zł? Tak – przekonują właściciele marki OmNomNom Zapiekanki, którzy przygotowują się do uruchomienia pierwszego franczyzowego food trucka.

To nowa franczyza w gastronomii, która zadebiutowała w 2016 roku. Restauracja OmNomNom oferuje zapiekanki przygotowywane według samodzielnie opracowanych receptur. Do każdej z nich klienci mogą dobrać swoją kompozycję świeżych ziół.

Jesteśmy na etapie uruchomienia food trucka, który będzie należał do franczyzobiorcy. Rozpocznie on działalność w czerwcu tego roku w Katowicach. Planujemy też uruchomienie drugiej franczyzowej przyczepy gastronomicznej - w Dąbrowie Górniczej. Szacowany koszt inwestycji potrzebnej na rozpoczęcie działalności w tym formacie to około 20 tys. zł. Pod warunkiem, że przedsiębiorca ma już w pełni wyposażoną przyczepę. W przypadku zakupu food trucka ta kwota wzrasta do około 50 tys. zł – mówi nam Szymon Pieczyński współwłaściciel marki OmNomNom Zapiekanki.

W Dąbrowie Górniczej działa też własny lokal tej marki. I jak zaznacza przedsiębiorca, wspólnicy nie planują na razie otwarcia kolejnego lokalu własnego.

Chcemy się skupić na budowie sieci franczyzowej składającej się z food trucków. Widzimy potencjał tego kierunku rozwoju. Tzw. mała gastronomia to co raz bardziej popularny pomysł na biznes wśród młodych osób. Nasi pierwsi partnerzy, którzy przygotowują się do uruchomienia przyczep gastronomicznych pod logo OmNomNom Zapiekanki to osoby przed 30 rokiem życia – kontynuuje Szymon Pieczyński.

Dodaje, że wbrew pozorom gastronomia na kółkach to nie tylko działalność sezonowa. Właściciele marki OmNomNom Zapiekanki zakładają, że będzie to działalność całoroczna.

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram