Franczyza z Enjoy! Biznes, który oprócz zysków przynosi mnóstwo radości!

Autor: Redakcja
Data dodania: 27 sierpnia 2012
Kategoria:
enjoy-sklep

Jak zarobić i świetnie się przy tym bawić? Spółka GoDan, właściciel sieci sklepów Enjoy! która rozwija zarówno sklepy własne jak i franczyzowe doskonale wpisuje się w niszowy rynek, oferujący artykuły okolicznościowe i upominki.

Firma posiada obecnie 7 sklepów własnych, 13 franczyzowych i partnerskich, również na zasadach shop-in-shop, dlatego też nowa strategia zakłada długoterminowy rozwój głównie poprzez franczyzę oraz na zasadzie shop-in-shop.

Prowadzimy rozmowy w kilkunastu miastach. W najbliższym czasie zostaną uruchomione 2 sklepy franczyzowe oraz ok. 10 na zasadach shop-in-shop. Docelowo chcemy się znaleźć w każdym mieście pow. 50 tyś mieszkańców. Każde miasto jest przez nas sprawdzane pod kątem potencjału miejsca. Ważny jest dla nas potencjał zakupowy oraz traffic lokalizacji – mówi Dorota Brzozowiec, menedżer ds. sprzedaży i rozwoju marki Enjoy!

Stoisko shop-in-shop Enjoy! powinno mieć min. 10m2, pozwala uzupełnić ofertę sklepu z zabawkami, art. szkolnymi, upominkami, kwiaciarni czy saloniku prasowego.

Współpraca odbywa się na zasadach depozytu. Firma nie pobiera opłaty wstępnej, bieżącej czy licencyjnej. Franczyzobiorca ponosi jedynie koszty związane z adaptacją lokalizacji. Fundusz marketingowy ustalany jest indywidualnie z każdym franczyzobiorcą. Zwrot inwestycji związanej z uruchomieniem sklepu Enjoy! następuje po ok. 9 miesiącach.

Sklepy własne znajdują się głównie w centrach handlowych, m.in. w Złotych Tarasach, Arkadii, Manufakturze, są to sklepy o powierzchni ok. 100m2. Sklepy franczyzowe i partnerskie to mniejsze lokale ok. 50m2 znajdujące się też przy głównych ulicach i deptakach.

 

 

 

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

zobacz więcej

Data dodania: 28 września 2022
Analiza założeń do projektu ustawy o umowie franczyzy
Data dodania: 2 września 2022
Piękno i pieniądze
Data dodania: 12 lipca 2022
Pomysły na biznes w domu
Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram