Franczyza wspiera rozwój sieci Mr Hamburger

Data dodania: 21 lipca 2017
Autor: Redakcja
Kategoria:
Foto: Mr Hamburger
Franczyza wspiera rozwój sieci Mr Hamburger

Sieć barów z hamburgerami otworzyła kolejny lokal franczyzowy. Ta inwestycja może znacząco wpłynąć na wyniki finansowe spółki.

Zarząd spółki Mr Hamburger poinformował, że w lipcu tego roku, nastąpiło otwarcie lokalu gastronomicznego w Pyrzowicach. Otwarcie nowego punktu jest wynikiem uprzednio podpisanej umowy franczyzowej z firmą „RW” S.C. Jezierski Ryszard, Szostak Wiesław z siedzibą w Pińczowie. Ta informacja została podana z uwagi na fakt, że otwarcie nowego lokalu gastronomicznego może znacząco wpłynąć na wyniki finansowe spółki.

W lipcu odbyło się też przejęcie jednego z lokali franczyzowych w zarządzanie własne. Mr Hamburger podpisał umowę z firmą Odrzańskie Ogrody z siedzibą w Gliwicach. Przedmiotem tej umowy jest najem lokalu w centrum handlowym w Kędzierzynie-Koźlu, w którym spółka będzie prowadziła własny bar w sieci Mr Hamburger. Umowa ta została podpisana na okres 1 roku, z możliwością przedłużenia na 5 lat. W tej samej lokalizacji do dnia 30 czerwca br. prowadzony był bar franczyzowy.

Sieć easy food jak nazywany jest Mr Hamburger kieruje swoją ofertę do osób, które w dzisiejszych czasach żyją szybko i są prawie zawsze zajęte. Marka rozwija się w formacie własnym i franczyzowym. 

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram