Franczyza wchodzi w m-commerce

Autor: Redakcja
Kategoria:
Foto: Przemysław Deka

Wykorzystujemy mobile commerce - technologię jutra. Dodajemy do systemu płatniczego możliwość jednoczesnego uzyskania zwrotu ze swoich zakupów. Nasz system to specjalistyczna platforma rozwiązań, którą wdrażamy na całym świecie - mówi Przemysław Deka, koordynator regionalny systemu FlexCom.

Co stanowi istotę tego biznesu? 

Wprowadzamy na rynek jednolite na całym świecie rozwiązania m-commerce (terminale dla firm i punktów handlowych i aplikacje dla klientów). Nasz system zamyka się w układzie oszczędności dla klientów w postaci realnych (dostępnych natychmiast) pieniędzy. Wynagradzanie za ich lojalność następuje tylko wtedy, gdy reklama za pomocą dostarczonych przez nas narzędzi (aplikacja na smartfonie FlexApp, korzystanie z kompletnego systemu online) jest skuteczna. Nasz system generuje pieniądze dla wszystkich – dla firm i przedsiębiorstw MSP oraz dla klientów wszystkich punktów handlowych (pozwala im zaoszczędzić z codziennych zakupów rocznie od 500 do 1000 euro).

Od kiedy licencja jest dostępna na polskim rynku?

Od marca 2014 roku. Rozwijamy się z miesiąca na miesiąc. System Cash Back został sprawdzony i przetestowany (na próbie 4 mln klientów przez 4 lata). W roku 2014 nastąpiła ekspansja na cały świat.

Ilu licencjobiorców pozyskaliście do tej pory? 

W obecnej chwili mamy już około tysiąca partnerów na terenie całej Polski – jest miejsce na około 2000-2500 licencji na terenie kraju. W każdym mieście będzie kilka osób, odpowiedzialnych za wdrożenie tego systemu, natomiast w ramach licencji otrzymujemy nieograniczoną możliwość oferowania naszego systemu dla przedsiębiorców oraz dla klientów firm z sektora MSP.

Jak przekonuje Pan partnerów do zakupu licencji?

Każdy klient otrzymuje za darmo swoją zindywidualizowana aplikację FlexApp, każdy konsument ma swoje indywidualne ID. Obroty, które będą generowane za pomocą naszych terminali i naszego systemu są zbliżone do działania mechanizmu kart płatniczych, tylko wykorzystujemy technologię jutra (m-commerce) oraz dodajemy do systemu płatniczego możliwość jednoczesnego uzyskania zwrotu ze swoich zakupów. Obecnie nasz system wyprzedza o trzy kroki ofertę banków, gdyż proponują one pseudo rabaty i cash back, co nie odpowiada rzeczywistości. Realnie klient i tak ma ograniczenia kwotowe. Nasz system to sytuacja win-win-win w sytuacji klient-punkt handlowy-partner. Każdy kto teraz przystąpi do naszego projektu, będzie w sposób nieograniczony mógł zaoferować nasz system w 100% online.

Z jakiego tytułu będą pochodzić zyski licencjoiorców?

Zyski w naszym systemie pochodzą z obrotów, jakie dokonują klienci na terminalach w punktach handlowych na całym świecie.

INK

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram