Franczyza w Green Way: w tym roku wyjdziemy poza Polskę i uruchomimy nowy koncept

Autor: Redakcja
Data dodania: 17 lutego 2012
Kategoria:
Green Way planuje w tym roku otwarcie lokali w Berlinie i Sztokholmie oraz uruchomienie nowego konceptu w segmencie "ready & go".

W bieżącym roku Green Way zamierza otwierać placówki rozwijanych przez siebie konceptów w 5-7 największych miastach Polski oraz otworzyć lokale poza Polską - w Berlinie i Sztokholmie. Jak informuje Marek Chudzik, prezes zarządu Green Way S.A. spółka planuje wprowadzenie nowej marki w segmencie „ready & go”, zarówno na rynek krajowy, jak i zagraniczny. W jego opinii segment zdrowego jedzenia z roku na rok coraz bardziej się rozwija, choć w Polce najlepsze czasy ma jeszcze przed sobą.

Pierwsze lokale Green Way rozpoczęły działalność w 1997 roku w Trójmieście. Aktualnie w całej sieci działa 25 restauracji w całej Polsce. Dziewiętnaście lokali funkcjonuje w formie klasycznej, pięć w linii Food for Life oraz jeden pod marką Vegemania. Spółka jest także udziałowcem czterech sklepach z pieczywem ekologicznym Bio Piekarnia Ziarni, które działają w Trójmieście.

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

zobacz więcej

Data dodania: 2 września 2022
Piękno i pieniądze
Data dodania: 12 lipca 2022
Pomysły na biznes w domu
Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram