Franczyza ubezpieczeniowa mile widziana

Autor: Redakcja
Kategoria:
Foto: Dom Ubezpieczeniowy SPECTRUM
Franczyza ubezpieczeniowa mile widziana

Sieć agencji SPECTRUM weszła do Sierpca. W najbliższym czasie oddział farnczyzowy tej marki pojawi się też w Świdniku. 

Obecnie w ramach tej sieci działa 9 oddziałów własnych, 29 franczyzowych. Natoamisat liczba oddziałów agencyjnych przekroczyła już 100.

Jesteśmy tuż po pomyślnym otwarciu oddziału franczyzowego w Sierpcu, kolejnym przygotowywanym do uruchomienia jest oddział w Świdniku. Najbliższe otwarcia punktów agencyjnych odbędą się we Wrześni, Krakowie i Wągrowcu. Ponadto, do końca II kwartału br. obsługę klientów rozpocznie około 20 kolejnych placówek prowadzonych przez agentów. Ich lokalizacja to głównie teren województwa wielkopolskiego oraz południowa część Polski – zaznacza w rozmowie z franczyzawpolsce.pl Monika Gołębiewska, koordynator ds. rozwoju sieci.

Dom Ubezpieczeniowy SPECTRUM specjalizuje się w doradztwie oraz sprzedaży produktów ubezpieczeniowych osobom fizycznym i firmom. Działa na rzecz 30 towarzystw ubezpieczeniowych. Ma w swojej ofercie ubezpieczenia komunikacyjne, majątkowe oraz polisy na życie i finansowe.

Informacje na temat warunków współpracy w ramach tej sieci znajdują się w naszej bazie systemów franczyzowych.

Sprawdź ofertę w katalogu

Finanse

  • Minimalna kwota: od kilku do kilkunastu tysięcy – zależnie od ilości stanowisk w lokalu i powierzchni reklamowej do oklejenia
  • Opłata wstępna: brak
  • Opłata bieżąca: brak
  • Opłata marketingowa: brak

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram