Franczyza The White Bear Coffee z nową kawiarnią

Data dodania: 9 maja 2024
Kategoria:

To już druga kawiarnia pod szyldem the White Bear Coffee w Suwałkach. Pod koniec kwietnia drzwi dla gości otworzył lokal przy ulicy Chłodnej 10 – w ścisłym centrum miasta. To lokalizacja chętnie wybieranej przez spacerowiczów i turystów, którzy odwiedzają Suwalski Park Krajobrazowy czy Wigierski Park Narodowy.

Zaledwie dwa lata od otwarcia pierwszej kawiarni franczyzowej w 70-tysięcznych Suwałkach, jej właściciele zdecydowali się na rozszerzenie działalności.

– Popularność the White Bear Coffee przeszła nasze najśmielsze oczekiwania. W ciągu roku tłumnie odwiedzają nas mieszkańcy Suwałk, w sezonie wakacyjnym dołączają do nich także turyści. Nasi goście doceniają wyjątkowy klimat, rzemieślniczą kawę i dobrą obsługę. Możemy śmiało powiedzieć, że obecnie jesteśmy jednym z najciekawszych miejsc na gastronomicznej mapie tego regionu – mówi Mateusz Hołubowicz, franczyzobiorca.

Oferta suwalskich kawiarni to kawy klasyczne i przelewowe, sezonowe menu, lemoniady, herbaty, soki oraz ciasta i słodkości. Nie zabrakło także kanapek, deserów śniadaniowych i rzemieślniczych lodów marki the White Bear Ice Cream. Do tego u Miśka można zaopatrzyć się w akcesoria do parzenia kawy, kosmetyki kawowe, miody, kubki i filiżanki.

– Suwalskie kawiarnie to doskonały przykład na to, w jaki sposób franczyzobiorcy the White Bear Coffee mogą szybko skalować swój biznes. Okres dwóch lat wystarczył, aby marka zyskała dużą rozpoznawalność i zdobyła stałe grono gości. Mamy nadzieję, że kolejni właściciele, tak jak Justyna i Mateusz, zdecydują się na ten krok – mówi Łukasz Kaliciński, współwłaściciel sieci.

Sieć the White Bear Coffee powstała w 2019 r. w Białymstoku. Franczyza liczy obecnie 17 kawiarni, m.in. w Warszawie, Łodzi, Krakowie czy Lublinie. Na rynku działa także rzemieślnicza palarnia kawy, sklep stacjonarny i sklep internetowy marki the White Bear.

Sprawdź ofertę w katalogu

Finanse

  • Minimalna kwota: 100 000 zł + koszt remontu
  • Opłata wstępna: 15 000 zł
  • Opłata bieżąca: 2 500 zł
  • Opłata marketingowa: brak

Dołącz do newslettera

Copyright © ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl  Skład magazynu Franczyza & Biznes: Aera Design