Franczyza szkoleniowa nabiera rozpędu

Autor: Redakcja
Kategoria:
Foto: Lauren Peso
Lauren Peso z kolejną umową franczyzy.

Lauren Peso Polska S.A., firma znana na rynku szkoleniowo-doradczym od 2006 roku podpisała kolejną umowę franczyzową. Swój rozwój zawdzięcza m.in. obecności na giełdzie i nieszablonowej ofercie usług.

Znalezienie się pośród spółek notowanych na GPW to dla nas zaszczyt. Giełda dała nam możliwości, których większość spółek nie ma. Same spotkania w gronie spółek notowanych na warszawskim parkiecie stwarzają ogromne pole do popisu. Giełda w znacznym stopniu przyczyniła się do rozwoju firmy i miejsca, w którym jesteśmy. Naturalnie potknięcia też były, ale bilans wychodzi na znaczny plus. Giełda podnosi oczywiście prestiż firmy. Stawia też wymagania. Musimy dbać o klientów, ale również o akcjonariuszy, którzy inwestują w naszą spółkę i cały czas patrzą nam na ręce, aby nasze wyniki były jak najlepsze – mówi w rozmowie z nami Adrian Tabor, prezes spółki Lauren Peso Polska.

W maju tego roku firma podpisała umowę na kolejny oddział franczyzowy w Katowicach, obecnie oprócz centrali posiada łącznie 5 oddziałów franczyzowych. Jest też w trakcie rozmów z nowymi chętnymi podmiotami zainteresowanymi franczyzą szkoleniową.

Od powstania pierwszego oddziału wiele się zmieniło. Poszerzyliśmy znacząco pakiet oferowanych przez nas usług. Na początku to były tylko szkolenia, obecnie jest to cały pakiet usług HR wraz z certyfikowanymi produktami, usługami  doradztwa biznesowego - m.in. audyty technologiczne, finansowe, IT, restrukturyzacje, usługi eventowe – kontynuuje Adrian Tabor.

Dodaje, że oprócz firmowych stron internetowych, spółka uruchomiła platformę www.divide.com.pl - jest to opracowany przez Lauren Peso program ERP wykorzystywany w klinikach zajmujących się komórkami macierzystymi. W ten sposób franczyzobiorca może przedstawić swoim przyszłym klientom cały pakiet usług.

Rynek szkoleń ewaluuje

Sprawdza się to, co zakładaliśmy już kilka lat temu - rynek szkoleń w Polsce w końcu się zmienia. Zauważamy bardziej dojrzałe podejście firm do zagadnień rozwojowych. Coraz więcej naszych zleceń opartych jest na podejściu procesowym, które przynosi klientom większe korzyści niż cząstkowe, wybiórcze, a często nieprzemyślane wybory, które podejmowane były bez konsultacji z nami. Część firm ogranicza wydatki na edukację swoich pracowników zatrudniając trenerów wewnętrznych. Jednak znacząca część rynku wie, że lepsza inwestycja w kadry się opłaca – wyjaśnia Adrian Tabor.

Z jego obserwacji wynika też, że klienci oczekują cały czas czegoś nowego, a Lauren Peso Polska jest w stanie dać im nowe rozwiązania i narzędzia, nowe podejście do swoich biznesów.

Dzięki usługom jakie mamy w ofercie, jesteśmy w stanie obsłużyć klienta na wielu płaszczyznach poczynając od zleceń HR-owych, poprzez wsparcie szkoleniowe, gry strategiczne, wsparcie przy pisaniu wniosków o dotację, kończąc na organizacji eventów. To właśnie powoduje, że klienci traktują nas jak HR Partnera, czyli kogoś, kto jest czymś więcej niż firmą szkoleniową – podsumowuje prezes firmy.

Lauren Peso Polska to marka znana na rynku szkoleniowo-doradczym od 2006 roku. Główne obszary jej działalności to szkolenia biznesowe, konsulting biznesowy, doradztwo personalne, organizacja eventów i integracji.

Szczegóły dotyczące podjęcia współpracy z Lauren Peso Polska S.A. znajdują się w naszej bazie systemów franczyzowych.

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram