Franczyza sprawdza się w obrocie nieruchomościami

Autor: Redakcja
Data dodania: 8 czerwca 2009
Kategoria:
metrohouse_logo.jpg
metrohouse_logo.jpgSieć biur nieruchomości Metrohouse zajęła drugie miejsce w V Edycji Rankingu Firm Branży Nieruchomości przygotowanym przez miesięcznik „C.H. Beck Nieruchomości”.

Ranking przygotowano w oparciu o liczbę placówek świadczących usługi pośrednictwa w ramach sieci. Wzięto również pod uwagę liczbę licencjonowanych pośredników oraz agentów współpracujących z firmą. W rankingu wzięło udział ponad 100 firm zajmujących się pośrednictwem w obrocie nieruchomościami.

Metrohouse S.A. działa na rynku od niespełna trzech lat, dlatego też obecność w czołówce polskich pośredników jest nie lada wyróżnieniem. Mariusz Kania, prezes zarządu Metrohouse uważa, że jest to efekt tego, że firma nie ma kompleksów przed pośrednikami działającymi w branży od wielu lat.

Metrohouse zdobywa popularność dzięki niestandardowemu (na polskim rynku) podejściu do pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Jako pierwsza prowadziła kampanię rekrutacyjną i wizerunkową w oparciu o billboardy, swoje oddziały macierzyste ulokowała w najbardziej znanych warszawskich centrach handlowych, a brokerzy pracują na systemach CRM nieznanych wcześniej w branży pośrednictwa. W ostatnich miesiącach agencja zyskała szczególny rozgłos dzięki akcji „Kupujący Nie Płaci Prowizji”. W tym roku otworzyła już trzy kolejne oddziały franczyzowe (Warszawa, Kartuzy, Iława).

W branży nieruchomości rozwój poprzez rozbudowę sieci franczyzowej wybrali m.in. Arde Haus,  KNC Nieruchomości, Północ Nieruchomości, WGN Nieruchomości.

 Agnieszka Grabuś , 08 czerwca 2009r.

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

zobacz więcej

Data dodania: 28 września 2022
Analiza założeń do projektu ustawy o umowie franczyzy
Data dodania: 2 września 2022
Piękno i pieniądze
Data dodania: 12 lipca 2022
Pomysły na biznes w domu
Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram