Franczyza spożywcza zadomawia się w centrach handlowych

Autor: Redakcja
Data dodania: 19 grudnia 2016
Kategoria:
Foto: Żabka
W centrum Dekada Brodnica Żabka zajmie lokal o powierzchni 95 m².

Franczyzowa marka, lider segmentu convenience operatorem spożywczym centrum handlowego w Brodnicy.

Do grona najemców centrum handlowo-komunikacyjnego Dekada w Brodnicy dołączy znana marka z sektora FMCG jest liderem segmentu convenience w Polsce. W ciągu kilkunastu lat sieć sklepów Żabka zyskała uznanie klientów i pozycję lidera w segmencie convenience. Obecnie posiada w portfolio ponad 3,6 tys. placówek handlowych.

Oferuje klientom możliwość dokonania szybkich i wygodnych zakupów produktów spożywczych i chemii gospodarczej, a także szerokiego pakietu usług dodatkowych, takich jak m.in. możliwość zapłacenia drobnych rachunków czy wypłaty gotówki na zasadach Cashback. Klienci Żabki mogą również skorzystać z oferty stoiska Żabka Cafe, serwującego ciepłe napoje i przekąski.

W centrum Dekada Brodnica Żabka zajmie lokal o powierzchni 95 m². Ponieważ obiekt komercyjny połączony jest z dworcem autobusowym, działalność sklepu będzie znacznym udogodnieniem szczególnie dla podróżnych.

Głównymi najemcami galerii i centrów handlowych Dekada są największe sieci sklepów w Polsce: spożywcze, RTV i AGD, odzieżowe, obuwnicze, drogeryjne, apteczne i inne oraz sieciowe firmy usługowe i gastronomiczne.

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

zobacz więcej

Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Data dodania: 3 stycznia 2022
Te 30 franczyz najbardziej interesuje Polaków
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram