Franczyza społeczna: kawiarnia Spółdzielnia gospodarzem Festiwalu Kawy 

Data dodania: 11 lipca 2014
Autor: Redakcja
Kategoria:
Festiwal Kawy w Kawiarnio-Księgarni Spółdzielnia

Kawiarnio-Księgarnia Spółdzielnia (KKS) w Białymstoku, działająca na zasadzie franczyzy społecznej zaprasza chętnych na  Festiwal Kawy, który organizuje w dniach 14-15 lipca. Podczas tej imprezy, zawodowi i utytułowani bariści pokażą swój fach i poprowadzą warsztaty z parzenia kawy. 

Wstęp jest wolny, jednak ilość miejsc ograniczona. Jeśli ktoś chce mieć pewność, wystarczy że polubi post o festiwalu na FB. Natomiast wejściówkę VIP można wygrać dodając komentarz – mówi Krzysztof Utko, menadżer KKS.

Podkreśla, że warto się postarać. Podczas eventu, zawodowi i utytułowani bariści pokażą swój fach, poprowadzą warsztaty z parzenia kawy i zaprezentują alternatywne metody zaparzania.

– Ponadto zaplanowane są degustacje, a to wszystko będzie przeplatane opowieściami o kawie. Kolejnym wydarzeniem, które szykuje nasz lokal jest spotkanie z autorką książki "Matka feministka" Agnieszką Graff, które odbędzie się 19 lipca – dodaje Krzysztof Utko

Kawiarnio-księgarnia Spółdzielnia prowadzona jest przez Spółdzielnię Socjalną "Integracja" z Bielska Podlaskiego. Przedsięwzięcie to wynik partnerstwa na rzecz ekonomii społecznej w Białymstoku, zawartego pomiędzy Programem Narodów Zjednoczonych ds. Rozwoju (UNDP), a Fundacją Forum Inicjatyw Rozwojowych z Białegostoku przy wsparciu European Social Franchising Network (ESFN).

Przychodząc na kawę do Spółdzielni, wspieracie rozwój lokalny i konkretne osoby, które uwierzyły, że własną pracą mogą zdziałać cuda. Kawiarnio-księgarnia pomaga też ciekawym osobom zaprezentować swoje pasje i wejść bezrobotnym na rynek pracy.

INK

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram