Franczyza Salad Story - przepis na sukces!

Autor: Redakcja
Data dodania: 23 września 2013
Kategoria:
Salad Story

Salad Story

Sieć Salad Story rusza na podbój Trójmiasta – lokale franczyzowe chce uruchomić w Szczecinie i Gdyni.

Salad Story to ogólnopolska sieć restauracji szybkiej obsługi powstała w 2007 roku. Ten innowacyjny koncept od początku zachwycił fanów zdrowej i naturalnej kuchni, stając się liderem na rynku zdrowych restauracji. Sieć obejmuje 20 lokali (zarówno lokale streetowe, jak i w centrach handlowych), z czego 7 prowadzonych jest przez franczyzobiorców. I to nie koniec! Jeszcze w tym roku sieć powiększy się o pięć kolejnych restauracji - w tym jedną franczyzową w Trójmieście.
Dlaczego właśnie to Salad Story jest świetnym  pomysłem na franczyzę? Ponieważ firma ta idzie z duchem czasu i potrzeb swoich Klientów. Mentalność Polaków dotycząca żywienia zmieniła się w ostatnim okresie diametralnie. Zdrowe odżywianie nie jest jedynie przywilejem  zamożnych  osób, mieszkających w dużych miastach czy czasową modą. Aktywny i zdrowy tryb życia stał się sposobem na funkcjonowanie milionów Polaków, a Salad Story powstało jako odpowiedź na ich potrzeby.
Najbliższe plany rozwoju sieci są ściśle związane z powstawaniem nowoczesnych biurowców, centrów handlowych oraz z rekonstrukcją największych dworców kolejowych w Polsce. W tym roku firma otwiera aż 5 nowych restauracji, w tym 4 w miastach, w których sieć już istnieje oraz 1 w Trójmieście. Jak mówi Joanna Sasal z Działu Rozwoju Sieci, pomysł otwarcia lokalu w Gdyni był reakcją na zapytania Klientów. „Wielbiciele naszych sałatek od dawna dopominali się o lokal w Trójmieście, więc otwarcie go było dla nas jedynie kwestią czasu” dodaje Pani Joanna. Firma obecnie poszukuje partnerów franczyzowych do dwóch lokali - w Szczecinie i Gdyni.
Koszt przystąpienia do sieci to jednorazowa opłata 30 000 zł oraz comiesięczna opłata  franczyzowa. Koszt inwestycji w przystosowanie lokalu do działalności pod szyldem marki Salad Story to kwota między 300 a 500 tysięcy złotych.

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

Data dodania: 12 sierpnia 2022
Bezrobocie w Polsce najniższe od 32 lat
Data dodania: 11 sierpnia 2022
Ponad połowa Polaków akceptuje pracę na czarno
Data dodania: 10 sierpnia 2022
Sieć Duży Ben ma już 250 sklepów
Data dodania: 9 sierpnia 2022
Franczyza czy własny biznes?

zobacz więcej

Data dodania: 12 lipca 2022
Pomysły na biznes w domu
Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram