FRANCZYZA REMEDIUM NA KRYZYS?

Autor: Redakcja
Data dodania: 28 maja 2009
Kategoria:

logo_fep.jpgW ostatnich kilku latach mamy okazję obserwować dynamiczny rozwój rynku systemów sieciowych tworzonych przez różne firmy z myślą o ich szybkiej ekspansji rynkowej. Efekty rozwoju firm poprzez systemy sieciowe są jednak zróżnicowane – od bardzo pozytywnych, aż do rezygnacji niektórych firm z wybranego rozwiązania. Dlaczego tak się dzieje?

W jaki sposób finansować rozwój systemu sieciowego? Jaka jest rola marki i know- how w budowie systemu sieciowego? Jakie są strategie rozwoju krajowych i zagranicznych systemów sieciowych? Czy franczyza może faktycznie okazać się remedium na kryzys?

Na te i inne pytania odpowiedzi udzielą 27 maja 2009 roku prowadzący Konferencję pt:
STRATEGIE ZARZĄDZANIA I FINANSOWANIA SYSTEMÓW SIECIOWYCH I FRANCZYZOWYCH.

Konferencja jest inicjatywą Franchise Equity Partners oraz Akademii Rozwoju Systemów Sieciowych. Inspiracją dla organizacji konferencji była potrzeba promocji innowacyjnego podejścia dotyczącego finansowania i strategii rozwoju systemów sieciowych. Innym powodem zainicjowania spotkania w Warszawie był odczuwalny brak platformy umożliwiającej wymianę myśli, poglądów oraz integrację przedsiębiorców i inwestorów środowiska systemów sieciowych - mówi Andrzej Krawczyk, prezes zarządu Franchise Equity Partners.
Przedsięwzięcie to jest jedną z nielicznych inicjatyw stawiających w centrum uwagi zagadnienia związane z budowaniem i rozwijaniem systemów sieciowych (własnych, franczyzowych, agencyjnych, dystrybucyjnych) oraz poszukiwaniem możliwości zbudowania wartości przedsiębiorstwa poprzez komercjalizowanie  know-how i własności intelektualnej. - Liczne patronaty (także medialne) oraz wsparcie szerokiego kręgu przyjaznych nam firm i osób pozwalają wierzyć, że będzie to wyjątkowa konferencja, której wartość merytoryczna nie przejdzie bez echa wśród znawców zagadnień związanych z finansowaniem i strategiami rozwoju sieci handlowych, usługowych i gastronomicznych – dodaje Andrzej Krawczyk.

Zapraszamy do zapoznania się z programem konferencji, listą gości oraz z listami sponsorów i patronów na stronach www.fepartners.pl oraz www.arss.com.pl

CO? Konferencja „Strategie zarządzania i finansowania systemów sieciowych i franczyzowych”
GDZIE? Siedziba Giełdy Papierów Wartościowych ul. Książęca 4, Warszawa
KIEDY? 27 maja 2009 r.
WIĘCEJ INFORMACJI:
www.fepartners.pl, www.arss.com.pl, www.franczyzawpolsce.pl

Dodatkowych informacji udziela:
Katarzyna Foks
Akademia Rozwoju Systemów Sieciowych Sp. z o.o.
Ul. Korfantego 58, 01- 498 Warszawa
Tel: 22 861 53 41
Email: 
kfoks@arss.com.pl 

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

zobacz więcej

Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Data dodania: 3 stycznia 2022
Te 30 franczyz najbardziej interesuje Polaków
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram