Franczyza pod znakiem piękna i smaku

Autor: Redakcja
Data dodania: 18 lipca 2015
Kategoria:
Foto: Esotiq&Henderson
Franczyza pod znakiem piękna i smaku

Sieć sklepów z bielizną, salonów kosmetycznych i lodów z automatów – to przykłady firm, które w tym tygodniu zaprosiły do swoich nowych punktów sprzedaży. 

Sieć salonów kosmetycznych poinformowała o otwarciu nowego punktu Abacosun Salon Urody Osowa w Parku Handlowym Spacerowa. Otwarciu towarzyszyły zabiegi próbne, konsultacje z lekarzem medycyny estetycznej, porady kosmetologa oraz pokazy wizażu.

O otwarciu salonu poinformowała też sieć sklepów z bielizną Esotiq. Nowy sklep rozpoczął działalność w poznańskiej Galerii Pestka. Do końca tego weekendu na cały asortyment obowiązuje 50% zniżka. Spółka Esotiq & Henderson, której marki odzieżowe sygnowane są nazwiskiem Ewy Minge, przeszła z NewConnect na główny parkiet GPW. Ponad 17 mln zł pozyskanych z oferty publicznej zostanie przeznaczonych na rozwój salonów FemeStage i Esotiq w Polsce. 

Sieć liczy obecnie ponad 200 salonów marki Esotiq w Polsce i Niemczech oraz osiem salonów FemeStage Eva Minge w kraju. Do końca roku Esotiq ma się powiększyć do niemalże trzystu salonów. 

Słoneczny i smakowity weekend zapowiada się w szczególności dla mieszkańców Wołowa i Ostrowi Mazowieckiej. W tych miastach świętujemy otwarcie nowych lodziarni LodyBonano. Tradycyjnie na wszystkich czekały darmowe lody. 

Dołącz do newslettera

zobacz więcej

Data dodania: 28 września 2022
Analiza założeń do projektu ustawy o umowie franczyzy
Data dodania: 2 września 2022
Piękno i pieniądze
Data dodania: 12 lipca 2022
Pomysły na biznes w domu
Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram