Franczyza nie tylko dla rolników!

Autor: Redakcja
Data dodania: 25 czerwca 2012
Kategoria:
fotka_grene_otwarcie

fotka_grene_otwarcie

Sektor rolnictwa należy obecnie do najprężniej rozwijających się gałęzi polskiej gospodarki. Firma GRENE buduje pozycję lidera branży technicznego zaopatrzenia rolnictwa na polskim rynku już od 15 lat. Franczyza to kolejny etap rozwoju firmy na wielu płaszczyznach.

Właśnie otwarty został kolejny sklep franczyzowy w Kłódce k. Grudziądza. Jest to już piąty sklep franczyzowy, kolejne są w przygotowaniu.

Początkowo działalność firmy skupiała się głównie na sprzedaży części zamiennych do polskich ciągników i maszyn rolniczych. Z czasem oferta została znacznie rozszerzona. W chwili obecnej części zamienne do ciągników i maszyn nadal są sztandarowym produktem oferowanym przez GRENE, coraz więcej miejsca w ofercie zajmują: części do ciągników i maszyn zachodnich, artykuły do produkcji zwierzęcej, drobny sprzęt, artykuły gospodarcze i narzędzia, najwyższej jakości specjalistyczna odzież ochronna dla rolników oraz pracowników dużych przedsiębiorstw rolnych i przemysłowych, hydraulika siłowa, artykuły dla konia i jeźdźca oraz stosunkowo młoda dziedzina jaką jest hobby, czyli artykuły dla kotów i psów.

Franczyzobiorcy GRENE z Kłódki znając dobrze rynek oraz możliwości, które wciąż są niewykorzystane, postanowili zapełnić lukę na lokalnym rynku. Nasza przygoda z GRENE zaczęła się w ubiegłym roku, gdy wybraliśmy się na targi AGRO-SHOW w Bednarach. Po tej wizycie powstała wizja otwarcia własnego sklepu. Po bliższym zapoznaniu się z bogatą ofertą i możliwościami firmy, która jest obecnie postrzegana jako lider zaopatrzenia technicznego rolnictwa, nie mieliśmy już żadnych wątpliwości i wraz z żoną podjęliśmy decyzję o podpisaniu umowy franczyzowej z firmą GRENE - mówi Rafał Kociszewki, właściciel sklepu w Kłódce.

Franczyza w tej branży wymaga jednego podstawowego czynnika – dobrej lokalizacji, ale nie takiej gdzie sztuczny tłum będzie poprawiał statystyki odwiedzin. Takiej, gdzie towar będzie miał realny zbyt.

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

zobacz więcej

Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Data dodania: 3 stycznia 2022
Te 30 franczyz najbardziej interesuje Polaków
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram