Franczyza na topie w Rainbow Tours

Autor: Redakcja
Data dodania: 20 kwietnia 2012
Kategoria:
Rainbow_Tours_biuro_w_Gdansku

Spółka Rainbow Tours S.A. poinformowała, że w 2012 roku w strategii dalszego rozwoju sieci sprzedaży biur podróży ważną rolę zacznie odgrywać rozwój sieci biur franczyzowych.

 

 

W roku 2011 touroperator zwiększył liczbę salonów własnych z 45 do 57, co stanowi wzrost o 27 procent w stosunku do roku 2010. Jednocześnie firma posiada siedem biur działających na zasadzie franchisingu i planuje intensywny rozwój w tej dziedzinie.

- Naszym celem na ten rok jest stworzenie sieci na poziomie około 30 biur. Szukamy potencjalnych franczyzobiorców zarówno w istniejącej sieci agencyjnej jak i poza nią, wśród nowych podmiotów na rynku sprzedaży usług turystycznych. Nasze największe zainteresowanie skierowane jest na współpracę w miastach o liczbie mieszkańców w przedziale 50-100 tys., w których Rainbow Tours nie planuje otwierania własnych biur sprzedaży – informuje Stanisław Franiak, dyrektor sieci sprzedaży i jednocześnie osoba odpowiedzialna za cały projekt.

Na potrzeby rozwoju sieci franczyzowej został przygotowany wystandaryzowany projekt wizualizacji i wyposażenia biura. Wystrój i sposób prezentacji oferty ma nawiązywać do najnowszych rozwiązań wykorzystanych w nowo otwartych salonach własnych w Warszawie na Mokotowie oraz w Wilanowie. W ramach projektu Rainbow Tours dostarcza pełne know-how w zakresie sprzedaży usług turystycznych i biletów lotniczych. Zainteresowani współpracą mogą liczyć na dostęp do oferty produktowej Rainbow Tours i Bee Free.

Dołącz do newslettera

zobacz więcej

Data dodania: 28 września 2022
Analiza założeń do projektu ustawy o umowie franczyzy
Data dodania: 2 września 2022
Piękno i pieniądze
Data dodania: 12 lipca 2022
Pomysły na biznes w domu
Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram