Franczyza Majster Plus – w pierwszym półroczu zostanie uruchomionych 10 sklepów

Autor: Redakcja
Data dodania: 1 marca 2012
Kategoria:
majster2Majster Plus - ogólnopolska sieć sklepów franczyzowych z drzwiami, podłogami i materiałami wykończeniowymi w pierwszym półroczu tego roku planuje otworzyć 10 nowych sklepów.

Zasady współpracy jakie oferujemy franczyzobiorcom należą do najlepszych na rynku, choć w dobie kryzysu skrupulatniej dobieramy przyszłych partnerów – mówi Arkadiusz Palus, pełnomocnik ds. rozwoju sieci franczyzowych sieci Vox. – Na pewno przykładamy większą wagę do zdolności finansowej oraz lojalności wobec naszej sieci. Zależy nam ponadto, aby partner handlował również dodatkowym asortymentem, bowiem z doświadczenia wiemy, że bardzo dobrze sprawdza się koncepcja „shop in shop”.

Sklepy Majster Plus zlokalizowane są na terenie całego kraju. Najwięcej jest ich w województwach śląskim, wielkopolskim, mazowieckim i małopolskim. Jedne z ostatnich punktów zostały otwarte w Chmielniku, Sulęcinie i Sieradzu, Bielsku-Białej, Dąbrowie, Raciążu i Tuszynie.

Sklepy Majster Plus należą do Składów VOX i działają na rynku od 2007 roku. Specjalnością sklepów jest sprzedaż paneli podłogowych z laminatu i drewna, stolarki drzwiowej wewnętrznej i zewnętrznej, stolarki okiennej drewnianej, listew przypodłogowych, paneli boazeryjnych i parapetów z PCV oraz asortymentu uzupełniającego. Wiele sklepów Majster Plus oferuje dodatkowo inne materiały wykończeniowe takie jak ceramika, terakota, oświetlenie, karnisze. Oferowane produkty pochodzą od renomowanych producentów takich jak DRE, Tarkett, Pol-skone, Gerda, Invado, Kronoorigina, Classen, Domino czy Balterio.

Dołącz do newslettera

zobacz więcej

Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Data dodania: 3 stycznia 2022
Te 30 franczyz najbardziej interesuje Polaków
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram