Franczyza ICE’N’GO! Mała inwestycja – duży zysk!

Autor: Redakcja
Data dodania: 23 sierpnia 2012
Kategoria:
icengo-punkt
Wywodząca się z Węgier marka ICE’N’GO! na rynku polskim pojawiła się w 2011 roku. Od 2012 roku firma ICE’N'GO Polska Sp. z o.o. wprowadziła franczyzę, jako nową strategię rozwoju sieci.

ICE’N’GO! jest deserem mrożonym, przygotowywanym ze świeżego mleka, śmietany, owoców i soków owocowych oraz naturalnych aromatów. Bez dodatku cukru.

Przygotowywany w oparciu o opatentowaną technologię kriogeniczną z użyciem ciekłego azotu, w temperaturze -197°C. Unikalna konsystencja pojedynczych pereł, powstaje w wyniku oddziaływania bardzo niskiej temperatury (-197°C) na masę przygotowaną wyłącznie z naturalnych składników. Produkt serwowany jest w temperaturze od -28°C do -35°C (jest to około 20°C niższa temperatura niż przy sprzedaży klasycznych lodów), dlatego tak ważny jest sposób podania: oryginalny deser podawany jest z plastikową łyżeczką w specjalnym, atestowanym kubku. Nie zawiera żadnych środków konserwujących ani sztucznych dodatków.

Rok 2012 to czas intensywnego rozwoju marki w Polsce. Posiada ona blisko trzydzieści punktów sprzedaży – w tym 9 punktów franczyzowych - zlokalizowanych na terenie całego kraju: parki rozrywki, ogrody zoologiczne – Polska południowa i centralna, wybrzeże oraz tereny położone w okolicach jezior. Rosnące zainteresowanie nowym produktem oraz działaniami wsparcia sprzedaży powodują ciągły rozwój sieci.

Zainteresowani powinni dysponować kapitałem do 35 tys zł netto (w zależności od potencjału posiadanego lub proponowanego miejsca). System licencyjny wyróżnia się brakiem opłat franczyzowych. Podstawowym warunkiem uzyskania prawa do franczyzy jest możliwość prowadzenia sprzedaży w miejscu o powierzchni od 4 do 6 mkw. i znajdującym się w takiej lokalizacji jak: wesołe miasteczka, parki rozrywki, aquaparki, miejsca o dużym natężeniu ruchu turystycznego i plaże.

 

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

zobacz więcej

Data dodania: 28 września 2022
Analiza założeń do projektu ustawy o umowie franczyzy
Data dodania: 2 września 2022
Piękno i pieniądze
Data dodania: 12 lipca 2022
Pomysły na biznes w domu
Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram