Franczyzą Helen Doron najlepiej zainteresować się na wiosnę

Autor: Redakcja
Data dodania: 7 kwietnia 2010
Kategoria:
Helen_DoronSzkoły językowe dla najmłodszych Helen Doron działają już w ok. 180 polskich miastach. Ale firma wciąż ma apetyt na powiększanie sieci – w tym roku o 6 placówek.

– Co roku kilkanaście, kilkadziesiąt osób pyta o możliwość otworzenia placówki Helen Doron. Niestety nie wszyscy posiadają wystarczające kwalifikacje, głównie językowe. Problemem jest także fakt, że większość potencjalnych lokalizacji jest już zajęta. Oczywiście istnieje możliwość odkupienia placówki od już działającego franczyzobiorcy – mówi portalowi FranczyzawPolsce.pl Grzegorz Grabiec, dyrektor generalny w Helen Doron.

W ubiegłym roku pod tą marką zostały uruchomione cztery placówki, plan na ten rok zakłada sześć otwarć. Miasta, w których Helen Doron poszukuje franczyzobiorców, to: Tarnobrzeg, Jarosław, Dębica, Przemyśl, Sanok, Grudziądz, Świnoujście, Chojnice, Kutno, Zgierz, Zduńska Wola, Bolesławiec, Kłodzko, Żary, Zgorzelec i Turek. - Najlepiej zainteresować się naszą ofertą w okresie wiosennym. Daje to wystarczająco dużo czasu na przejście całego okresu przygotowawczego i rozpoczęcie działalności od września – radzi Grabiec.

Centra językowe Helen Doron uczą języka angielskiego dzieci od 3. miesiąca do 14. roku życia według systemu opracowanego przez brytyjską lingwistkę. - W tym roku sieć Helen Doron obchodzi 25-lecie funkcjonowania metody na świecie i to jest dowodem na skuteczność tego, co robimy. To jest szczególnie istotne teraz, gdy coraz więcej szkół językowych otwiera kursy dla dzieci i w związku z tym wymagania klientów odnośnie do skuteczności metod pracy rosną – wyjaśnia Grzegorz Grabiec.

Koszt zakupu licencji na otwarcie placówki Helen Doron kształtuje się między 25 a 45 tys. zł w zależności od obszaru obowiązywania licencji.

Joanna Cabaj - Bonicka
jcabaj@arss.com.pl

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

Data dodania: 10 sierpnia 2022
Sieć Duży Ben ma już 250 sklepów
Data dodania: 9 sierpnia 2022
Franczyza czy własny biznes?
Data dodania: 8 sierpnia 2022
Franczyza na niepewne czasy
Data dodania: 5 sierpnia 2022
Żabka liczy już 8500 sklepów

zobacz więcej

Data dodania: 12 lipca 2022
Pomysły na biznes w domu
Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram