Greenpoint wzmacnia sieć salonów partnerskich

Autor: Redakcja
Data dodania: 26 marca 2015
Kategoria:
Foto: Greenpoint

Foto: Greenpoint

Odwilż na rynku odzieżowym zwiększa zainteresowanie potencjalnych inwestorów, którzy myślą o własnym sklepie z ubraniami. Potwierdza to firma Greenpoint, mająca 78 sklepów w całej Polsce, w tym dwa salony prowadzone przez multifranczyzobiorcę. 

Obecnie mamy 60 sklepów własnych i 18 franczyzowych (ostatnie otwarcie miało miejsce w lutym br.). Osoby myślące o prowadzeniu sklepu pod naszą marką muszą dysponować lokalem o powierzchni 70-90 m². Minimalna kwota inwestycji jest szacowana indywidualnie – mówi Dorota Tylek, specjalista ds. marketingu i e-commerce Greenpoint.

Jak powiedział nam wcześniej dyrektor zarządzający sieci Andrzej Dramski, franczyzę Greenpoint wyróżnia wieloletnie doświadczenie na rynku. Wyróżnia ją też sposób obsługi klienta. Zadaniem personelu jest sprzedaż oparta na doradzaniu „jak przyjaciółka przyjaciółce”. Sprzedawcy podpowiadają klientkom w czym jest im do twarzy, są szczerzy w swoich opiniach. Ważnym elementem jest także budowanie lojalności klientów. Kolejnym mocnym punktem, który wyróżnia markę na tle konkurencji jest jakość produkcji.

Greenpoint to firma, która zajmuje się projektowaniem i dystrybucją kolekcji. Ma w zespole profesjonalnych projektantów, którzy od lat tworzą i kreują styl marki. Produkcja zlecana jest firmom zewnętrznym.

INK

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

Data dodania: 30 listopada 2022
Omni-commerce – jak kupują polscy konsumenci?
Data dodania: 29 listopada 2022
Innowacje w branży edukacyjnej docenione
Data dodania: 28 listopada 2022
Franczyza Zdrowa Krowa z ambitnym planem na 2023 rok
Data dodania: 25 listopada 2022
Najlepsza oferta Black Week w tym roku

zobacz więcej

Data dodania: 30 listopada 2022
Polacy chcą żyć zdrowo, przedsiębiorcy mogą na tym zarobić
Data dodania: 28 września 2022
Analiza założeń do projektu ustawy o umowie franczyzy
Data dodania: 2 września 2022
Piękno i pieniądze
Data dodania: 12 lipca 2022
Pomysły na biznes w domu
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram