Franczyza GoDan ma się dobrze

Data dodania: 28 września 2020
Kategoria:
Foto: Franczyza GoDan

Mimo zawirowań na rynku spowodowanych koronawirusem, franczyza marki GoDan rozwija się bardzo prężnie – mówi Agnieszka Falińska, specjalista ds. rozwoju franczyzowej sieci GoDan.

Godan to najbardziej rozpoznawalna marka akcesoriów rozrywkowych działająca w Polsce od 25 lat. Jest znana m.in. z licencjonowanych akcesoriów urodzinowych takich jak: Star Wars, Cars, Frozen, Spider-Man i wielu innych. Firma, do której należy marka jest też producentem strojów karnawałowych oraz przebrań na różne okazje. Oferta sklepów Godan na bieżąco dostosowywana jest do trendów rynkowych.

Choć jeszcze się nie skończył, wiadomo już, że to kolejny udany rok na koncie GoDan. W 2020 r. firma powiększyła sieć swoich sklepów franczyzowych GoDan Balony i Dekoracje o kolejne punkty w następujących miastach: Pszczynie, Łukowie, Warszawie (Miasteczko Wilanów), Świeciu, Bielsko-Białej, Kraśniku, Włocławku, Przemyślu, Nowej Soli, Gnieźnie, Mielcu, Gliwicach i Puławach. Firma ma w planach otworzenie w najbliższych miesiącach kolejnych 10 sklepów, dzięki czemu zakończy rok z 25 nowymi punktami, a tym samym dobijając do 75 sklepów ogółem.

Warto podkreślić, że franczyzobiorcy GoDan przechodzą cykl szkoleń oraz mogą liczyć na wsparcie na każdym etapie współpracy. Dzięki temu nie tylko sprzedają dekoracje i balony, ale także prowadzą usługi związane ze sprzedawanym asortymentem jak np. pompowanie balonów helem czy tworzenie balonowych dekoracji. Do rozpoczęcia przygody z GoDan Balony i Dekoracje wystarczą dobre chęci i minimum 20 000 zł netto.

ZOBACZ wizytówkę GODAN w katalogu franczyzy serwisu franczyzawpolsce.pl. Uzupełnij formularz zgłoszeniowy jeżeli jesteś zainteresowany współpracą.

Sprawdź ofertę w katalogu

Finanse

  • Minimalna kwota: 34 000 zł netto (w zależności od formatu, lokalizacji, powierzchni lokalu oraz jego stanu technicznego)
  • Opłata wstępna: brak
  • Opłata bieżąca: brak
  • Opłata marketingowa: brak

Dołącz do newslettera

Copyright © ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl  Skład magazynu Franczyza & Biznes: Aera Design