Franczyza głównym kierunkiem rozwoju Kredigo 

Autor: Redakcja
Kategoria:
Franczyza głównym kierunkiem rozwoju Kredigo; Foto: Kredigo

Franczyza jest głównym kierunkiem rozwoju marki. Zainteresowanie współpracą ze strony potencjalnych partnerów jest duże. W ciągu najbliższych kilkudziesięciu dni uruchomimy około 7 nowych placówek – mówi nam Tomasz Gardy z zespołu Kredigo.

Tomasz Gardy zaznacza, że obecnie w sieci franczyzowej Kredigo działa blisko 30 placówek. Kolejne 5-7 zostaną otwarte w ciągu najbliższych kilkudziesięciu dni.

– Zainteresowanie współpracą z nami jest spore, a ponieważ jest to nasz pierwszy rok rozwoju we franczyzie, to nie potrafię dokładnie oszacować jaki wynik będziemy mieć w grudniu – dodaje Tomasz Gardy.

Firma Kredigo powstała pod koniec 2008 roku, specjalizuje się w udzielaniu pożyczek krótkoterminowych (chwilówek). Jej oferta skierowana jest do osób prywatnych, które pilnie potrzebują zastrzyku finansowego.

Z kolei placówka partnerska Kredigo to samodzielny biznes prowadzony przy wsparciu i stałej współpracy lidera rynku. Opracowany system współpracy jest sposobem na budowę sieci z zachowaniem poszanowania dla odrębności działalności franczyzobiorcy. Każdy z franczyzobiorców pożycza własne środki. Franczyzodawca udostępnia swój system informatyczny, zapewnia obsługę prawną i windykacyjną, prowadzi marketing na skalę ogólnokrajową oraz pokrywa część kosztów inwestycyjnych.

Zobacz nasz katalog sieci franczyzowych i upewnij się która franczyza będzie dla Ciebie najlepsza.

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram