Franczyza Freedom Nieruchomości dla doświadczonych w branży nieruchomości

Data dodania: 11 kwietnia 2018
Kategoria:
Foto: Mieczysław Jakubowski, właściciel nowej placówki sieci Freedom Nieruchomości w Kołobrzegu

Zainteresowanie franczyzą w branży nieruchomości coraz częściej wykazują osoby, które już prowadzą biura pod swoją marką a w dołączeniu do sieci widzą możliwości rozwoju dotychczasowej, często wieloletniej, działalności.

W kwietniu do sieci Freedom Nieruchomości przystąpił Mieczysław Jakubowski, właściciel kołobrzeskiego biura nieruchomości, który przez 12 lat prowadził agencję pod własną marką. Pomimo, że na lokalnym rynku jego firma jest rozpoznawalna przez klientów, a dobra koniunktura, jaka obecnie jest na rynku nieruchomości, nie sprzyja podejmowaniu decyzji o zmianie to postanowił wejść w struktury Freedom Nieruchomości.

- Dla mnie to szansa na wzniesienie swojego biznesu na kolejny poziom. Dostęp do nowych technologii, know-how, poszerzanie swoich możliwości, zwiększenie umiejętności sprzedażowy jest tym czego oczekuję. Wsparcie, które Freedom Nieruchomości oferuje przy wdrożeniu nowego modelu biznesu w mojej firmie jest dla mnie niezwykle ważne. Z jednoosobowej działalności gospodarczej chciałbym stać się przedsiębiorcą posiadającym grupę aktywnych agentów z którymi będę czerpać radość ze swojej pracy i bycia częścią ogólnopolskiej marki Freedom Nieruchomości. Na przestrzeni dwóch najbliższych lat chciałabym również powiększyć swoją działalność o kolejny oddział - uzasadnia swoją decyzję Mieczysław Jakubowski.

Co przyciąga doświadczonych przedsiębiorców do korzystania z franczyzy?

Rynek usług pośrednictwa staje się coraz bardziej konkurencyjny, klienci stawiają wyższe wymagania. Pojawia się potrzeba otwartej komunikacji, działań marketingowych w ofercie i co więcej - zdecydowanych efektów sprzedażowych. Tendencje rynkowe idą w kierunku profesjonalizacji działań związanych z budowaniem marki i skutecznym zarządzaniem jej wizerunkiem. Z racji złożoności tych procesów zdecydowanie łatwiej wdrażać je w większych firmach mających silne wsparcie biznesowe i kompetencyjne - mówi Agnieszka Dąbrowska, dyrektor ds. franczyzy Freedom Nieruchomości.

Niewątpliwą przewagą sieci franczyzowych jest system szkoleń dla agentów nieruchomości. Mniejsze biura ze względu na koszty i zasoby nie są w stanie opracować wdrożenia w takim stopniu jak duże sieci. Szkolenia, podręczniki wdrożeniowe, czy filmy szkoleniowe to duży atut wspomagający rekrutowanie osób szukających pracy w biurze nieruchomości.

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl  Skład magazynu Franczyza & Biznes: Aera Design
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram