Franczyza finansowa coraz popularniejsza

Autor: Redakcja
Kategoria:
Foto: Skok Stefczyka
Rośnie popularność franczyzy finansowej.

W 2016 roku KASA Stefczyka kontynuuje rozwój sieci sprzedaży. Po wielu latach intensywnego budowania sieci oddziałów sytuacja w tej grupie stała się stabilna.

Rozwija się też grupa placówek partnerskich KASY w miastach średniej wielkości 15 – 25 tys. mieszkańców, a także mniejszych.

– Na chwilę obecną w sieci sprzedaży zewnętrznej KASY działają 44 placówki. Na etapie umów przedwstępnych i prac przygotowawczych są 10 przyszłych partnerów. Po słabszym w nowe otwarcia 2015 roku notujemy duże zainteresowanie naszą ofertą franczyzową. Z pewnością sprzyja temu spadek zatrudnienia w sektorze finansowym i związane z tym decyzje części menedżerów uruchomienia własnego biznesu - franczyzy finansowej – mówi nam Dariusz Gurbiel, regionalny menedżer sprzedaży zewnętrznej KASA Stefczyka.

Placówki Partnerskie KASY Stefczyka oferują tożsamy z siecią oddziałową asortyment produktów finansowych. W kategoriach przychodu dla partnera najbardziej opłacalna jest akcja kredytowa – zyski z prowizji oraz inkaso od sprzedaży produktów ubezpieczeniowych. Trzeba jednak wspomnieć, że system wynagradzania Partnerów KASY rejestruje wszystkie operacje finansowe realizowane w placówce począwszy od udzielania kredytów kończąc na przelewach - od każdej rejestrując właściwy jej przychód.

KASA Stefczyka oferuje swoim przyszłym partnerom wszechstronną pomoc w otwarciu placówki. Realizuje całość wystroju oraz montażu systemów technicznych odpowiadających wymogom bezpieczeństwa nowoczesnej placówki bankowej. W pierwszym okresie funkcjonowania oddziału KASA wraz z partnerem realizuje intensywny program promocyjny.

Inwestycje promocyjne KASY sięgają tu blisko 20 tys. zł i, co warto zaznaczyć, jest to w całości koszt KASY Stefczyka w zaprezentowanie placówki i jej oferty lokalnej społeczności. W tym roku KASA wprowadziła też nowy system oceny ryzyka kredytowego w sposób optymalny dostosowujący profil kosztów utrzymania do kredytobiorcy. Ma to szczególne znaczenie dla placówek franczyzowych działających najczęściej w mniejszych miejscowościach, bo właśnie tu proste systemy tabelaryczne nie były w stanie dopasować się do faktycznej sytuacji klientów – podsumowuje Dariusz Gurbiel.

Szczegóły dotyczące współpracy z Kasą Stefczyka znajdują się w naszej bazie systemów franczyzowych.

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram