Franczyza Blue Tax Group na trzy sposoby

Autor: Redakcja
Data dodania: 19 grudnia 2008
Kategoria:

Blue Tax Group S.A. w ciągu ostatniego miesiąca podpisała umowy franczyzowe na uruchomienie placówek franczyzowych we wszystkich oferowanych przez siebie systemach franczyzowych: Blue Tax Group Partner, Blue Tax Group Express i Blue Tax Expert.

Do 11. grudnia br. Zarządu Blue Tax Group S.A. zawarła dwadzieścia pięć umów o współpracy z partnerami z województwa dolnośląskiego, opolskiego i zachodniopomorskiego. Zawarte umowy mają ułatwić dostęp do usług świadczonych przez Blue Tax Group S.A. szerokiemu gronu klientów z sektora MSP i jeszcze bardziej zdynamizować rozwój Spółki.
-Duże zainteresowanie firm, chcących nawiązać z nami współpracę, świadczy o tym, że docelowi Klienci oczekują kompleksowej obsługi w jednej firmie. Im bogatszy jest katalog świadczonych usług w firmie, tym bardziej wzrasta zadowolenie Klienta […] W najbliższym czasie, ze względu na to, iż otwieramy oddziały Blue Tax Group w Poznaniu i w Szczecinie, będziemy proponowali podpisanie umów o współpracy firmom z województwa wielkopolskiego i zintensyfikujemy działania w województwie zachodniopomorskim – powiedział Mirosław Stanisławski, Prezes Blue Tax Group S.A.   

Redakcja, 20 grudnia 2008 r.

Dołącz do newslettera

zobacz więcej

Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Data dodania: 3 stycznia 2022
Te 30 franczyz najbardziej interesuje Polaków
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram