Franczyza&Biznes nr 8 już w sprzedaży

Autor: Redakcja
Data dodania: 3 lipca 2014
Kategoria:
Franczyza&Biznes nr 8 już w sprzedaży

Franczyza&Biznes nr 8 już w sprzedaży

Podczas wakacji życie biznesowe ulega zwolnieniu. Szkoda, bo praktyka pokazuje, że letnie rozleniwienie zdaje się nie dotyczyć tych, którzy myślą o założeniu własnego biznesu. Okres urlopowy to idealny czas, by zastanowić się nad swoją przyszłością w biznesie i przeanalizować oferty dostępne na rynku. A najlepsze pomysły na własny biznes znajdziecie w najnowszym numerze magazynu Franczyza&Biznes. Już w kioskach i salonach prasowych!

Do kiosków i salonów prasowych trafił właśnie najnowszy, ósmy numer dwumiesięcznika Franczyza&Biznes. W temacie numeru przedstawiamy pomysły i relacje przedsiębiorców działających w branży rozrywki, relaksu i handlu. Sezon wakacyjny dzieli społeczeństwo na tych, którzy odpoczywają i tych, którzy na tym zarabiają. W której grupie się znajdziemy, zależy od nas samych. Przejrzeliśmy kilka branż, w których latem nie szczędzi się gotówki.

W raporcie numeru dogłębnie analizujemy polski rynek edukacyjny. W branży edukacyjnej działa już ok. 60 sieci franczyzowych. Z roku na rok wybór ofert jest coraz większy. To już nie tylko szkoły językowe, ale także przedszkola, zajęcia muzyczne, sportowe czy korepetycje. Branża cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem ze strony franczyzobiorców, oferuje bowiem sporo konceptów o niskiej kwocie inwestycji, nieprzekraczającej 10 tys. zł oraz bardzo krótkim okresie zwrotu, w granicach 3 – 6 miesięcy.

O czym jeszcze możecie przeczytać w najnowszym numerze?

 • Fotowoltaika została niekwestionowanym liderem OZE. Dlaczego? Przede wszystkim dlatego, że korzysta z niewyczerpanego źródła jakim jest... słońce.
 • Upadłość Avansu to zła wiadomość dla konkurencyjnych sieci. Likwidacja kolejnych elektromarketów nie oznacza bowiem, że na zatłoczonym rynku zrobi się luźniej.
 • Większość z firm, które znalazły się w czołówce najnowszego rankingu Lista 500 Rzeczpospolitej wykorzystuje w swojej działalności franczyzę.
 • Pomysł ważenia dania na talerzu przypadł do gustu Polakom i zagwarantował dobrą pozycję inwestorom działającym w tym segmencie.
 • Polscy franczyzodawcy coraz śmielej radzą sobie na rynku brytyjskim.
 • Firmy, które w sytuacji konfliktu na Ukrainie decydują się na działalność na tym rynku sporo ryzykują. Mimo to Polacy nie zamierzają rezygnować z robienia biznesu w tym kraju.
 • Każdy kto kiedykolwiek myślał o uruchomieniu własnego biznesu zastanawiał się nad tym, jaki sposób finansowania będzie odpowiedni do profilu działalności jego firmy.
 • Jak uszczknąć dla siebie kawałek tortu wartego 18 miliardów euro?
 • Na whisky jesteśmy skłonni wydać o wiele więcej niż na kawę.
 • O technicznych aspektach włączania hoteli do ponadnarodowych sieci rozmawiamy z Bogdanem Czajkowskim, dyrektorem ds. technicznych w Orbis S.A.
 • Za muzykę płać z głową. Ostatnie działania ZAIKS-u, w zamyśle dbającego o interesy artystów, zakrawają na groteskę.
 • Dlaczego warto uruchomić pizzerię we franczyzie i jakie koszty są z tym związane? Swój biznes ocenia Andrzej Bartoszek, franczyzobiorca, właściciel trzech lokali sieci Da Grasso.
 • 130 sprawdzonych sposobów na własny biznes.
 • i oczywiście dziesiątki najświeższych i najważniejszych informacji z rynku systemów franczyzowych.

Franczyza&Biznes, dwumiesięcznik portalu FranczyzawPolsce.pl, wydawany przez Akademię Rozwoju Systemów Sieciowych jest już w salonach prasowych, za 9,90 zł.

Dołącz do newslettera

zobacz więcej

Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Data dodania: 3 stycznia 2022
Te 30 franczyz najbardziej interesuje Polaków
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram