Franczyza bankowa idzie w regiony

Autor: Redakcja
Kategoria:
Foto: Tomasz Tillak, dyrektor działu sprzedaży agencyjnej w KASIE Stefczyka
Sieć Kasa Stefczyka ma 50 oddziałów.

W ramach tej sieci działa 50 oddziałów partnerskich. O rozwoju sieci w formule spółdzielczości finansowej opowiada Tomasz Tillak, dyrektor działu sprzedaży agencyjnej w KASIE Stefczyka.

Placówki funkcjonują w ramach regionów, w każdym z nich pracuje menedżer wspierający na co dzień partnerów w każdym aspekcie ich działalności operacyjnej. Dodatkowo partnerzy wspierani są przez centralny serwis sprzedaży zapewniający im wsparcie administracyjno-formalne. W toku są rozmowy z kolejnymi kandydatami do prowadzenia placówek.

Jak mówi nam Tomasz Tillak, dyrektor działu sprzedaży agencyjnej w KASIE Stefczyka, firma nie wskazuje sztywno miejsc ich lokalizacji, w każdym przypadku prowadzone są indywidualne rozmowy i analizy potencjału zarówno miejsca jak i firmy partnera.

Oferujemy możliwość współpracy z dynamicznie rozwijającą się firmą działającą w formule spółdzielczości finansowej, która w ramach swojej misji mocno stawia na wsparcie rodzimego small biznesu. Wysoko oceniane zarówno przez aktualnych, jak i przyszłych partnerów są  nowatorskie systemy wspomagania zarządzania procesem kredytowym oferujące całkowicie automatyczne indywidualne oceny sylwetek kredytowych klientów, jak i wspomaganie pracowników przez „komputerowego doradcę” podającego zindywidualizowane oferty produktowe dla obsługiwanego klienta – wyjaśnia Tomasz Tillak.

Dodaje, że trzeba mieć świadomość, że również rynek franczyzy bankowej rozwija się i rośnie na nim konkurencja, również multiagentów. Jednakże doświadczony partner wraz ze zorientowaną na sukces załogą, prowadząc naszą placówkę, mają wszelkie predyspozycje do osiągnięcia rynkowego sukcesu.

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram