Fotodepilacja to za mało

Autor: Redakcja
Data dodania: 24 sierpnia 2011
Kategoria:
Beautiful_Skin_gabinetFranczyzobiorcy BeautifulSkin zaczynają zwykle od podstawowego pakietu usług: fotodepilacji, radiofrekwencji i mezoterapii bezigłowej. Bardzo szybko decydują się jednak na rozbudowanie oferty.

- Jeszcze rok temu gabinety sieciowe oferujące fotodepilację za niespełna 100 zł rzeczywiście cieszyły się olbrzymią popularnością, gdyż było ich niewiele. W ciągu ostatnich miesięcy konkurencja zdecydowanie wzrosła – mowa tu nie tylko o sieciach, ale i prywatnych salonach, które zaczęły obniżać ceny usług. W efekcie w największych miastach działa już po kilkadziesiąt punktów, w których można skorzystać z zabiegu fotodepilacji w bardzo przystępnej cenie. Stanowi to pewne wyzwanie dla kolejnych inwestorów, którzy chcą wejść na rynek – twierdzi Sławomir Zaczkiewicz z Centrum Dystrybucji Image, które rozwija sieć BeautifulSkin.

Zauważa on, że większość franczyzobiorców sieci bardzo szybko decyduje się na poszerzenie oferty o kolejne zabiegi. Sam franczyzodawca oferuje pomoc we wprowadzenieu szeregu zabiegów, takich jak np. mikrodermabrazja, oxybrazja, masaż podciśnieniowy czy kawitacja ultradźwiękami o niskiej częstotliwości.

-  Nie mamy też nic przeciwko temu, gdy nasi franczyzobiorcy, chcąc dostosować ofertę do lokalnego rynku, decydują się na wprowadzanie nowych produktów spoza naszej standardowej oferty. Uzyskanie na to zgody to czysta formalność. Zależy nam na tym, by nasi franczyzobiorcy zarabiali. Np. jeden z naszych franczyzobiorców zdecydował się niedawno na wprowadzenie masaży klasycznych – opowiada Sławomir Zaczkiewicz.

W związku z obecnymi trendami w branży firma radzi swoim potencjalnym franczyzobiorcom, by szukali lokali o nieco większej powierzchni niż minimalna wymagana (40 mkw.). - Warto myśleć perspektywicznie i wynająć lokal o powierzchni ok. 60 mkw., gdzie od razu da się wydzielić dwa gabinety – zapewnia Zaczkiewicz.

BeautifulSkin ma obecnie 2 salony własne i 7 franczyzowych. Kilka kolejnych jest już w przygotowaniu. Najbliższe otwarcia zaplanowane są w Rudzie Śląskiej i Jaworznie.

Joanna Cabaj - Bonicka

Dołącz do newslettera

zobacz więcej

Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Data dodania: 3 stycznia 2022
Te 30 franczyz najbardziej interesuje Polaków
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram