Forum Najemców Centrów Handlowych

Autor: Redakcja
Data dodania: 18 maja 2010
Kategoria:
shopping_mallJak negocjować umowy z centrami handlowymi? Jakie są warunki sukcesu oferty franczyzowej? Jak zadbać o lojalność konsumenta? To tylko kilka pytań, na które odpowiedzi będzie można poznać 10 czerwca w warszawskim hotelu Marriott.

W tym terminie zaplanowana jest tam bowiem konferencja „Forum Najemców Centrów Handlowych”. Wśród zaproszonych prelegentów znajduje się Andrzej Krawczyk, partner zarządzający Akademii Rozwoju Systemów Sieciowych, firmy doradczej zajmującej się m.in. problematyką budowy, wdrożenia i zarządzania systemami franczyzowych, agencyjnymi, dystrybucyjnymi i partnerskimi. Jego prezentacja będzie dotyczyła analizy opłacalności rozwoju biznesu w formie franczyzy oraz warunków sukcesu oferty franczyzowej.

Zagadnienia związane z franczyzą zostaną poruszone także przez Angelikę Prankę, Business Development Manager w R&D Poland, która wygłosi prezentację na temat „Międzynarodowe standardy w rozwoju franczyzy w grupie marek ekskluzywnych – sprawdzony sposób na sukces” oraz Pawła Korobacza, dyrektora sieci detalicznej YES – jego prezentacja będzie zatytułowana „Rozwój sieci poprzez franczyzę – prezentacja najlepszych praktyk”.

Niemniej interesujące będą z pewnością prezentacje dotyczące relacji z zarządcami centrów handlowych. W tym panelu, który będzie otwierał konferencję, zostaną poruszone m.in. takie kwestie jak zabezpieczenie przez firmę lokalizacji dla swojej placówki w centrum handlowym, które jeszcze nie powstało czy też negocjacje i renegocjacje umów z centrami handlowymi. Organizatorem konferencji jest Seminars Conferences Consulting.

FNCH_-_baner

Więcej informacji na temat Forum Najemców Centrów Handlowych: www.scc.com.pl, biuro@scc.com.pl.

JCB

Dołącz do newslettera

zobacz więcej

Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Data dodania: 3 stycznia 2022
Te 30 franczyz najbardziej interesuje Polaków
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram