Forum Franczyzy - nowości w ofertach

Autor: Redakcja
Data dodania: 22 kwietnia 2015
Kategoria:
Foto: Andrzej Krawczyk, Akademia Rozwoju Systemów Sieciowych

Foto: Andrzej Krawczyk, Akademia Rozwoju Systemów Sieciowych

To już drugi dzień tegorocznego Forum Franczyzy. Uczestnicy mogą liczyć na solidną porcję wiedzy od ekspertów rynku oraz na prezentację nowych ofert franczyzodawców.

Dziś odbędą się kolejne 3 spotkania z Andrzejem Krawczykiem z Akademii Rozwoju Systemów Sieciowych - Zalety i wady franczyzy", „Kiedy warto zdecydować się na franczyzę” oraz „Jak wybierać i porównywać oferty franczyzowe”.

Dużą popularnością cieszą się też spotkania z liderami branży, dziś będą je prowadzić Mira Filipiak z YES Biżuteria pt. „Dobre praktyki  franczyzowe” i Leszek Niewidziała z GRENE (sklepy rolno-techniczne) pt. „Dołącz do sieci zmieniającej oblicze polskiego rolnictwa”.

Forum Franczyzy to również dobra okazja do zapoznania się z nowymi ofertami franczyz. Uwagę przykuwają m.in. Broadway Club (wlasnakregielnia.pl), oferujący system pozwalający na posiadanie i zarządzanie własną kręgielnią z całym zapleczem rozrywkowym czy Strateus Polska - lokalny oddział firmy zajmującej się - jak to nazwano - przyjazną windykacją długów. Oczywiście nie brakuje działających i sprawdzonych systemów jak Toy Planet, Indepro Nieruchomości czy Bike Cafe.

Na targach prezentują się też firmy z szeroko rozumianą ofertą dla przedsiębiorców, jak PZU Życie z nowym programem zdrowotno-ubezpieczeniowym.

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

zobacz więcej

Data dodania: 30 listopada 2022
Polacy chcą żyć zdrowo, przedsiębiorcy mogą na tym zarobić
Data dodania: 28 września 2022
Analiza założeń do projektu ustawy o umowie franczyzy
Data dodania: 2 września 2022
Piękno i pieniądze
Data dodania: 12 lipca 2022
Pomysły na biznes w domu
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram