Forum Franczyzy już trwa

Autor: Redakcja
Data dodania: 21 kwietnia 2015
Kategoria:
Foto: Forum Franczyzy 2015

Foto: Forum Franczyzy 2015

Dziś rano w hali Międzynarodowych Targów Poznańskich wystartowało Forum Franczyzy. To już czwarta edycja tego wydarzenia. W tym roku ma charakter targowo-konferencyjny.

W tym roku organizatorzy położyli mocny nacisk na stronę edukacyjną przedsięwzięcia. Forum Franczyzy obfituje więc w warsztaty i spotkania z liderami rynku. Swoje prelekcje mają m.in. Żabka, Eurokiosk, Yes Biżuterie oraz Grene. Dodatkowym uzupełnieniem jest program wykładów ekspertów z Akademii Rozwoju Systemów Sieciowych.

Forum Franczyzy to platforma komunikacji łącząca franczyzodawców z osobami zainteresowanymi otwarciem własnego biznesu. Uczestnicy warsztatów mogą się dowiedzieć jakie są zalety i wady franczyzy, kiedy warto zdecydować się na własny biznes, jak wybierać i porównywać oferty franczyzowe.

W tym samym czasie i miejscu (pawilon 15 Międzynarodowych Targów Poznańskich) odbędą się dwa inne wydarzenia biznesowe: Startup Poznań w ramach Dni Przedsiębiorczości Poznań oraz Forum Gospodarcze Metropolii Poznań.

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

zobacz więcej

Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Data dodania: 3 stycznia 2022
Te 30 franczyz najbardziej interesuje Polaków
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram