Forum Franczyzy już trwa

Autor: Redakcja
Kategoria:
Foto: Forum Franczyzy 2015

Dziś rano w hali Międzynarodowych Targów Poznańskich wystartowało Forum Franczyzy. To już czwarta edycja tego wydarzenia. W tym roku ma charakter targowo-konferencyjny.

W tym roku organizatorzy położyli mocny nacisk na stronę edukacyjną przedsięwzięcia. Forum Franczyzy obfituje więc w warsztaty i spotkania z liderami rynku. Swoje prelekcje mają m.in. Żabka, Eurokiosk, Yes Biżuterie oraz Grene. Dodatkowym uzupełnieniem jest program wykładów ekspertów z Akademii Rozwoju Systemów Sieciowych.

Forum Franczyzy to platforma komunikacji łącząca franczyzodawców z osobami zainteresowanymi otwarciem własnego biznesu. Uczestnicy warsztatów mogą się dowiedzieć jakie są zalety i wady franczyzy, kiedy warto zdecydować się na własny biznes, jak wybierać i porównywać oferty franczyzowe.

W tym samym czasie i miejscu (pawilon 15 Międzynarodowych Targów Poznańskich) odbędą się dwa inne wydarzenia biznesowe: Startup Poznań w ramach Dni Przedsiębiorczości Poznań oraz Forum Gospodarcze Metropolii Poznań.

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram