Forum Franczyzy – inspiracja i kontakty

Autor: Redakcja
Data dodania: 16 czerwca 2014
Kategoria:
Forum Franczyzy - Międzynarodowe Targi Systemów Sieciowych

Forum Franczyzy - Międzynarodowe Targi Systemów Sieciowych

Obecność na Forum Franczyzy w Poznaniu zaowocowała licznymi kontaktami z osobami zainteresowanymi współpracą. Świadczy o tym liczba odbytych rozmów podczas tej imprezy targowej – powiedział nam Tomasz Bryk, kierownik rozwoju sieci Romet Partner.

Arkus & Romet Group był jednym z wystawców, którzy wzięli udział w tegorocznym Forum Franczyzy - Międzynarodowe Targi Systemów Sieciowych.

Pod dachem Międzynarodowych Targów Poznańskich swoje oferty zaprezentowało kilkudziesięciu wystawców z sektora spożywczego i gastronomicznego. Wśród nich znalazły się też firmy ubezpieczeniowe, salony prasowe, kluby fitness oraz salony zdrowia i urody. Targom towarzyszyła seria prezentacji, konferencji i wykładów.

Forum Franczyzy odbyło się w ramach Dni Przedsiębiorczości Poznań, które jest organizowane od czterech lat. Celem tego przedsięwzięcia jest pomoc kandydatom na przedsiębiorcę znaleźć inspirację i pomysł na własną firmę. Podczas spotkania odwiedzający mogli poznać wszystkie formalności związane z uruchomieniem działalności partnerskiej czy dowiedzieć się o korzystnych źródłach finansowania swojego biznesu.

{youtube}eJAXfqMyxLY{/youtube}

Po raz kolejny Forum organizowane było wspólnie z Akademią Rozwoju Systemów Sieciowych. W ramach dwudniowego spotkania przygotowaliśmy wspólnie ciekawy program konferencji i szkoleń, podczas których uczestnicy mieli możliwość zdobyć niezbędną wiedzę między innymi z zakresu „Kiedy warto jest zdecydować się na franczyzę" oraz „Zalety i wady franczyzy”.

Z kolei dla przedsiębiorców udział w poznańskich targach franczyzy zaowocował nawiązaniem nowych kontaktów biznesowych. Mogli oni też dołączyć do dyskusji nad rozwojem lokalnej gospodarki.

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

zobacz więcej

Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Data dodania: 3 stycznia 2022
Te 30 franczyz najbardziej interesuje Polaków
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram