Fornetti wzmocni kanał współpracy partnerskiej i franczyzowej

Autor: Redakcja
Data dodania: 27 października 2014
Kategoria:
Foto: Fornetti

Foto: Fornetti

Rok 2015 będzie rokiem stabilizacji i wzmocnienia pozycji na rynku. Jednocześnie będzie to czas intensywnych poszukiwań nowych lokalizacji. Priorytetem jest rozwój sieci franczyzowej i partnerskiej oraz modernizacja istniejących punktów własnych – mówi Katarzyna Rezler, kierownik rozwoju sieci sprzedaży Fornetti Polska.

Obecnie pod marką Fornetti w Polsce działa około 150 punktów franczyzowych, partnerskich i własnych (z czego 55 to placówki własne). Od sierpnia br. działają 3 nowe minipiekarnie: w Galerii Solnej w Inowrocławiu, w CH Carrefour w Zielonej Górze oraz CH Plejada w Bytomiu. Do końca roku firma planuje otworzyć dwa punkty Fornetti w Nowym Sączu i Piotrkowie Trybunalskim.

Jesteśmy zadowoleni ze współpracy z obecnymi franczyzobiorcami, którzy chętnie inwestują w otwarcia nowych lokalizacji. Nawiązujemy również współpracę z nowymi partnerami biznesowymi. Zgłasza się do nas dużo potencjalnych franczyzobiorców. Wśród nich są osoby, które nie mają doświadczenia w branży, jednak nie jest to przeszkodą. Liczy się zapał i chęć tworzenia wspólnego biznesu oraz dokładne zrozumienie zasad funkcjonowania modelu współpracy jakim jest franczyza, co gwarantuje sukces w prowadzeniu minipiekarni – komentuje Katarzyna Rezler.

Fornetti jest jedną z największych i najdłużej funkcjonujących w Polsce sieci minipiekarni i kawiarenek, specjalizującą się w wypieku w punkcie sprzedaży ciastek oraz przekąsek na bazie ciasta francuskiego.

Ofertę Fornetti możecie sprawdzić w naszej bazie franczyz.

INK

.

Dołącz do newslettera

zobacz więcej

Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Data dodania: 3 stycznia 2022
Te 30 franczyz najbardziej interesuje Polaków
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram