FM Bank rozważa otwieranie placówek partnerskich

Autor: Redakcja
Data dodania: 10 marca 2010
Kategoria:

FM_Bank_-_logoNowo powstały bank dla mikro i małych firm na starcie oprze się jedynie na własnych oddziałach i odpowiednio wyszkolonych pracownikach. Rozważa jednak także budowę sieci placówek partnerskich – dowiedział się portal FranczyzawPolsce.pl.

- W działalności FM Banku kluczowa jest doskonała znajomość  grupy docelowej, tj. sektora mikro i małych firm. Wiedzę tę czerpiemy z wieloletniego doświadczenia pracowników Funduszu Mikro, którzy stanowią filar każdej z 60 placówek FM Banku. Jest ona niezbędna w procesie weryfikacji zdolności kredytowej danego przedsiębiorstwa – wyjaśnia Henryk Pietraszkiewicz, prezes FM Banku.

Oprócz tworzenia oddziałów, bank szczególny nacisk kładzie również na budowę sieci wyspecjalizowanych, odpowiednio przeszkolonych, własnych mobilnych doradców finansowych. - Bank dodatkowo rozważa budowę sieci placówek partnerskich – dodaje jednak Pietraszkiewicz.

Na ofertę FM Banku składają się m.in. depozyty, rachunki bieżące oraz karty debetowe. Ta część oferty dostępna jest zarówno dla klientów indywidualnych, jaki i dla przedsiębiorstw, w tym także dla firm, które dopiero rozpoczynają działalność. - W przyszłości nie wykluczamy poszerzenia jej także o kredyty. W początkowym okresie działalności zamierzamy jednak skupić się na finansowaniu inwestycji firm, które od 12 miesięcy funkcjonują na rynku i potrzebują środków na  rozwój bieżącej działalności – wyjaśnia Henryk Pietraszkiewicz. Dzięki autorskiemu programowi weryfikacji zdolności kredytowej firm FM Bank jest w stanie wydać wstępną decyzję kredytową w ciągu kilku minut.

Joanna Cabaj - Bonicka
jcabaj@arss.com.pl

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

Data dodania: 10 sierpnia 2022
Sieć Duży Ben ma już 250 sklepów
Data dodania: 9 sierpnia 2022
Franczyza czy własny biznes?
Data dodania: 8 sierpnia 2022
Franczyza na niepewne czasy
Data dodania: 5 sierpnia 2022
Żabka liczy już 8500 sklepów

zobacz więcej

Data dodania: 12 lipca 2022
Pomysły na biznes w domu
Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram