Fit Food Fun - nowy koncept oferujący franczyzę

Autor: Redakcja
Data dodania: 13 kwietnia 2012
Kategoria:
fit-food-fun

Na rynku pojawił się nowy gastronomiczny koncept – Fit Food Fun, w ramach którego mają powstawać punkty w formie wyspy oraz restauracje. Aktualnie poszukiwani są partnerzy do rozwoju konceptu poprzez franczyzę.

Fit Food Fun proponuje bogaty wybór naturalnych i wartościowych dla zdrowia produktów: świeżych koktajli o działaniu zdrowotnym według receptur Dr Marka Bardadyna, świeżych soków owocowych i warzywnych, doskonałych sałatek, zdrowych kanapek, tortilli i panini. Wszystkie propozycje opierają się na produktach diety strukturalnej, przez co zawierają maksymalne ilości naturalnych witamin, składników mineralnych i przeciwutleniaczy.

W przypadku wyposażonego lokalu w food court centrum handlowego, przewidywana suma inwestycji, to koszt dostosowania lokalu wynoszący ok. 20 tys. zł. W ramach franczyzy istnieje także możliwość uruchomienia baru w postaci wyspy sprzedażowej w centrum handlowym lub baru/restauracji o rozszerzonym asortymencie dań diety strukturalnej w lokalu użytkowym o atrakcyjnej lokalizacji.

Franczyzobiorcy otrzymują wsparcie w postaci prawa do użytkowania znaku towarowego, kompletnego know-how wraz z recepturami produktów diety strukturalnej oraz wsparcie potrzebne do stworzenia i prowadzenia baru marki Dr Bardadyn, wykonanie indywidualnego projektu punktu sprzedażowego oraz materiałów informacyjnych i reklamowych, konsultacje i pomoc w prowadzeniu działalności oraz szkolenie dla pracowników.

Pierwszy punkt własny zostanie otwarty w Galerii Sfera w Bielsku-Białej w miejsce dawnego lokalu Dr Bardadyn, kolejne również będą powstawać w galeriach handlowych.

Sieć planuje rozwój także poza granicami Polski. Firma prowadzi zaawansowane rozmowy z franczyzobiorcą z Czech, który otrzymał już pozwolenie na uruchomianie punktu w jednej z galerii.

Marta Rolka

Dołącz do newslettera

zobacz więcej

Data dodania: 12 lipca 2022
Pomysły na biznes w domu
Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram