Fit Cake robi swoje

Data dodania: 4 sierpnia 2022
Kategoria:

Sieć Fit Cake, specjalizująca się w zdrowych słodyczach, dynamicznie się rozwija, otwierając nowe lokale, w tym największy w historii w Koszalinie.

W Nowej Hucie zwróciła uwagę zatrudnieniem robota-kuriera. Rafał Kościuk, szef franczyzy, z optymizmem patrzy na przyszłość, mimo kryzysu cukrowego, widząc w nim szansę na rozwój.

Nowe lokalizacje sieci i rozwój franczyzy

Fit Cake poszerza swoją sieć, otwierając punkty w Gorzowie Wielkopolskim, Płocku, Nowej Hucie i Koszalinie. Innowacją jest zastosowanie robotów do dostawy zamówień. Planowane są dalsze otwarcia w różnych lokalizacjach Polski. Sieć wykazuje elastyczność w doborze lokalizacji, docierając do różnych grup klientów.

Fit Cake XXL - ekspansja w Koszalinie

W Koszalinie otwarto Fit Cake XXL, największy lokal sieci. Franczyzobiorczyni, Lidia Czyżyk, zdecydowała się na obszerny lokal ze względu na korzystną lokalizację i potencjał biznesowy. Z pasją do gotowania słodkich potraw, Lidia realizuje swoje marzenie o własnej kawiarni, korzystając z wsparcia Fit Cake.

Elastyczność franczyzy Fit Cake

Fit Cake wprowadził system Fit Cake Flex, który umożliwia indywidualne dostosowanie biznesu do potrzeb franczyzobiorców. Oferując różnorodne opcje menu, sieć umożliwia wybór najbardziej rentownych rozwiązań. Ten elastyczny model franczyzowy przyciąga nowych partnerów i sprzyja rozwojowi sieci.

Sprawdź ofertę w katalogu

Finanse

  • Minimalna kwota: 22 000 zł netto + koszt remontu i wyposażania kawiarni w zależności od stanu lokalu
  • Opłata wstępna: zgodnie z wybranym pakietem FLEX
  • Opłata bieżąca: ustalana indywidualnie lub stała kwota 800 zł netto za markę FIT CAKE przy uwzględnieniu płatności terminowych zgodnie z 14 dniowym terminem płatności
  • Opłata marketingowa: brak

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl  Skład magazynu Franczyza & Biznes: Aera Design