Firmy stawiają na promocję przez sport

Autor: Redakcja
Data dodania: 4 września 2014
Kategoria:
Mitsubishi Lancer załogi Gryc Racing Team

Zdrowie i sport coraz częściej pojawiają się w przekazach promocyjnych poważnych firm. Carrefour sponsoruje 3 maratony, w tym - nomen omen - 36. PZU Maraton Warszawski (ta firma zresztą od dawna stawia na zdrowy tryb życia), Nordglass wspiera świetnego kierowcę rajdowego - Tomka Gryca.

W ramach trwającej kampanii „Z miłości do Zdrowia”, której celem jest promowanie zdrowych nawyków żywieniowych oraz aktywnego stylu życia, Carrefour jako sponsor będzie wspierał i kibicował biegaczom 14 września podczas 32. Wrocław Maraton, 28 września w stolicy podczas 36. PZU Maratonu Warszawskiego i wreszcie 12 października, gdy na starcie staną zawodnicy 15. Poznań Maraton.

Aby zachęcić swoich klientów do odpowiedzialnego przygotowania się do maratonów Carrefour organizuje w wybranych sklepach akcje edukacyjne. We wrześniu i październiku we Wrocławiu, Warszawie oraz Poznaniu klienci będą mogli skorzystać z bezpłatnych porad żywieniowych dietetyków ze Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Specjaliści podpowiedzą co jeść przed i po długim biegu, a także jak szybko się zregenerować po wysiłku. Jednocześnie wszyscy klienci będą mogli uzyskać informację jak się właściwie odżywiać i prawidłowo komponować swoje posiłki w zależności od wieku, wykonywanego zawodu, czy stanu zdrowia. Porady dotyczące diety maratończyka można znaleźć również na fanpage’u Carrefour, a także na specjalnej stronie: www.carrefour.pl/maratony.

Carrefour promuje aktywny styl życia również wśród swoich pracowników: wszyscy chętni otrzymali bezpłatne pakiety startowe na maratony sponsorowane przez firmę.

Wspomniane już PZU od dawna aktywnie wspiera sport, sponsorując różne ważne na ogół imprezy biegowe. Z kolei Nordglass - producent szyb samochodowych - postawił na motosport, zapewniając  m.in. reklamę i przekazując wysokiej jakości szyby do rajdowego Mitsubishi Lancera. Zespół Tomek Gryc i Przemysław Zawada sprawdzi ich jakość już podczas 60. Rajdu Wisły (5-7 września).

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

zobacz więcej

Data dodania: 30 listopada 2022
Polacy chcą żyć zdrowo, przedsiębiorcy mogą na tym zarobić
Data dodania: 28 września 2022
Analiza założeń do projektu ustawy o umowie franczyzy
Data dodania: 2 września 2022
Piękno i pieniądze
Data dodania: 12 lipca 2022
Pomysły na biznes w domu
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram