Firmy mogą ubiegać się o darmowe poręczenia kredytowe

Autor: Redakcja
Data dodania: 24 lutego 2015
Kategoria:
Foto: freeimages.com

Foto: freeimages.com

Z kredytów z bezpłatnym poręczeniem najchętniej korzystają firmy rozpoczynające działalność gospodarczą. Poręcznie zwalnia je z konieczności ustanawiania zabezpieczenia na własnym majątku trwałym. 

BIZ Bank wraz z Bankiem Gospodarstwa Krajowego uruchamia drugą edycję Umowy Poręczenia Portfelowego JEREMIE, w ramach której przedsiębiorcy z województwa mazowieckiego mogą ubiegać się o darmowe poręczenia kredytowe. Podobne wsparcie finansowe oferowane jest również firmom działającym na terenie województwa łódzkiego, dolnośląskiego, zachodniopomorskiego i pomorskiego.

- Z kredytów z bezpłatnego poręczeniem najchętniej korzystają firmy rozpoczynające działalność gospodarczą, które ze względu na brak historii kredytowej lub brak majątku mają kłopoty z pozyskaniem finansowania na rozwój firmy, a poręcznie zwalnia je z konieczności ustanawiania zabezpieczenia na własnym majątku trwałym - mówi Anna Wydrzyńska-Czosnyka, dyrektor departamentu bankowości mikro i małych przedsiębiorstw w BIZ Banku.

Do tej pory, BIZ Bank udzielił blisko 3 tys. kredytów zabezpieczonych poręczeniem JEREMIE na łączną kwotę 151 mln zł. Najczęściej kredyty objęte poręczeniem udzielane są na zakup wyposażenia, maszyn, urządzeń, w tym także zakup środków transportu bezpośrednio związanych z celem realizowanego przedsięwzięcia.

INK

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

zobacz więcej

Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Data dodania: 3 stycznia 2022
Te 30 franczyz najbardziej interesuje Polaków
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram