Firma EUROFIRANY obchodzi dwudzieste siódme urodziny

Autor: Redakcja
Kategoria:
Foto: materiały prasowe

Kiedy w 1991r. Bogusława i Bogusław Choczyńscy postawili wszystko na jedną kartę, nikt nie mógł się spodziewać, że mały, rodzinny biznes stanie się ogólnopolską marką na rynku wnętrzarskim.

– Zaczynaliśmy od firan i zasłon i na początku przywoziliśmy je z Węgier. Swoją firmę prowadziliśmy w przydomowym garażu, na 16m² i mieliśmy wiele obaw. Mój mąż zrezygnował z pracy na kopalni, a po kilku latach okazało się, że moja obecność w firmie jest konieczna, więc i ja porzuciłam pracę jako nauczyciel w szkole, pracę, którą kochałam. Wtedy tak naprawdę nie wiedziałam, czy dobrze robię, czy jesteśmy w stanie się utrzymać, czy jesteśmy na tyle mocni, żeby się rozwijać, bo ani ja, ani mąż nie mieliśmy przygotowania biznesowego. Okazało się jednak, że w biznesie najważniejsza jest pracowitość i intuicja, więc nawet teraz, po 27 latach firma rozkwita cały czas – opowiada współzałożycielka i współwłaścicielka marki EUROFIRANY, Bogusława Choczyńska.

Z biegiem czasu garaż zamienił się w ogromne, prawdziwe centrum logistyczne, które zbudowano w Żywcu i w którym znajduje się główna siedziba firmy. Drugi z właścicieli, Bogusław Choczyński podkreśla, że był to dość przełomowy moment w życiu firmy: – W 2005r. znaleźliśmy się w nowej siedzibie i od tego czasu firma przeżywa wielki rozkwit. Oferta powiększyła się nam do 25 800 różnych artykułów – mówi. Firma EUROFIRANY oferuje dziś bowiem swoim klientom nie tylko firany i zasłony, ale także całą gamę produktów z szeroko pojętej branży home & decor.
Firma zaopatruje ponad tysiąc sklepów w całej Polsce, eksportuje towar na Litwę, Łotwę, Estonię, Słowację, Czechy i Węgry. Pod marką EUROFIRANY w Polsce działa 70 salonów, a firma zatrudnia ponad czterystu pracowników.

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram