Firma dystrybucyjna Waldi z master franczyzą Drogerii Polskich

Autor: Redakcja
Data dodania: 26 kwietnia 2012
Kategoria:
drogerie-polskie
drogerie-polskie

Firma Waldi uzyskała licencję master franczyzy na budowę sieci Drogerie Polskie na terenie Wielkopolski.

To drugi dystrybutor, po firmie Komplex-Torus z Warszawy, którego zaprosiła do współpracy firma Błysk – założyciel sieci. Jak podkreśla Teresa Jonas, prezes Błysku i Drogerii Polskich, rozdrobnienia w strukturze organizacji nie będzie. Sieć ma być oparta na najsilniejszych dystrybutorach w swoich regionach, a obecni już zapewniają jej ogólnopolski zasięg.

Będziemy rozwijać zarówno biznes drogeryjny, jak i dystrybucyjny. Naszym zdaniem detal będzie mocny, jeśli będzie miał solidne zaplecze logistyczne, inaczej mówiąc – będzie silny siłą swoich dystrybutorów. Jesteśmy przekonani, że w tym składzie odniesiemy na rynku sukces – powiedziała Teresa Jonas.

Pomysł na powołanie sieci Drogerie Polskie zrodził się w 2007 roku. Była to odpowiedź zarówno na potrzebę zrzeszania się detalistów, wynikającą z dynamiki branży drogeryjno-kosmetycznej, jak i na rosnące wymagania ze strony producentów oczekujących skupienia niezależnego rynku drogeryjnego w dobrze zarządzaną sieć handlową.

Każdy z uczestników sieci Drogerie Polskie pozostaje właścicielem sklepu i nie ponosi z tytułu przystąpienia do sieci żadnych kosztów.

Jedynym wymogiem jest wykonanie wizualizacji wg standardów obowiązujących w Drogeriach Polskich oraz partnerstwo i maksymalne zaangażowanie w projekt.

Dołącz do newslettera

zobacz więcej

Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Data dodania: 3 stycznia 2022
Te 30 franczyz najbardziej interesuje Polaków
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram