Fines uruchomił pierwsze punkty franczyzowe

Autor: Redakcja
Data dodania: 23 września 2011
Kategoria:
Fines_placowka

Fines_placowka

Do tej pory współpracował z doradcami finansowymi na luźniejszych zasadach, co zaowocowało otwarciem ok. 2000 placówek partnerskich.

Fines jest niezależnym polskim operatorem sieci agencji kredytowych. Od 2005 roku rozwinął sieć  ponad 2000 placówek działających w całym kraju, zapewniając im dostęp do produktów banków w 4 kategoriach produktowych: kredyty gotówkowe, kredyty konsolidacyjne, pożyczki hipoteczne i kredyty dla przedsiębiorstw. - System franczyzowy Fines Operator Bankowy stanowi rozwinięcie dotychczasowej formuły naszej działalności, odpowiadając w równym stopniu na oczekiwania banków jak i klientów – wyjaśniają przedstawiciele firmy.

W lipcu uruchomione zostały dwie pierwsze placówki franczyzowe, a w najbliższym czasie planowane jest otwarcie kolejnych. Fines zakłada, że uda mu się rozwijać w temie ok. 5 nowych placówek franczyzowych miesięcznie

Firma nie wymaga od franczyzobiorców doświadczenia zawodowego w bankowości, finansach czy dystrybucji produktów finansowych. Poszukuje osób dynamicznych, przedsiębiorczych i samodzielnych, z predyspozycjami do zarządzania placówką oraz kierowania kilkuosobowym zespołem pracowników. Istotną rolę odgrywa też lokalizacja, w której franczyzobiorca chce prowadzić działalność. Placówka powinna być bowiem umiejscowiona w centrach i pasażach handlowych lub przy głównych ciągach komunikacyjnych w danej miejscowości, posiadać w granicach 20-50 mkw. powierzchni oraz witrynę. Oczekiwana liczba zatrudnionych w placówce to dwie lub trzy osoby.

Jak poinformowała portal FranczyzawPolsce.pl Alicja Kondracka, kierownik marketingu w spółce Fines, całkowita kwota inwestycji w przypadku placówki o powierzchni 25 mkw., która znajduje się w dobrym stanie technicznym, powinna zamknąć się w kwocie 20 tysięcy zł. Przewidywany okres zwrotu z inwestycji to 6 miesięcy. Według franczyzodawcy, docelowo franczyzobiorca może liczyć na dochód brutto w wysokości ok. 10 tys. zł miesięcznie.

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

Data dodania: 12 sierpnia 2022
Bezrobocie w Polsce najniższe od 32 lat
Data dodania: 11 sierpnia 2022
Ponad połowa Polaków akceptuje pracę na czarno
Data dodania: 10 sierpnia 2022
Sieć Duży Ben ma już 250 sklepów
Data dodania: 9 sierpnia 2022
Franczyza czy własny biznes?

zobacz więcej

Data dodania: 12 lipca 2022
Pomysły na biznes w domu
Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram