Finanse we franczyzie

Data dodania: 21 lutego 2017
Autor: Redakcja
Kategoria:
Foto: Futuro Finance
Obecnie Futuro Finance ma dwa biura we Wrocławiu, a po jednym w Krakowie, Katowicach i Lublinie, a także dwie franczyzy na Dolnym Śląsku, w Lubinie i Świebodzicach.

Wrocławska firma specjalizująca się w doradztwie finansowym planuje rozwój sieci franczyzowej w skali ogólnopolskiej.

Firma Futuro Finance, założona w 2010 roku we Wrocławiu jest jednym z liderów na polskim rynku doradztwa finansowego. Spółka otwiera nowe biuro w stolicy Dolnego Śląska, które zajmie 1000 m² z 3800 m² powierzchni biurowej w futurystycznym kompleksie OVO Wrocław, zaprojektowanym przez prestiżową paryską pracownię Gottesman - Szmelcman Architecture. W biurze docelowo pracować będzie 120 osób.

Obecnie Futuro Finance ma dwa biura we Wrocławiu, a po jednym w Krakowie, Katowicach i Lublinie, a także dwie franczyzy na Dolnym Śląsku, w Lubinie i Świebodzicach.

Wkrótce otwieramy również nowe biuro w Poznaniu. Docelowo chcemy być obecni we wszystkich 16 miastach wojewódzkich. W planach mamy również intensywną rozbudowę sieci franczyz w całej Polsce – mówi Agata Brucko-Stępkowska, prezes Futuro Finance.

Jak powiedział nam Szczepan Mól z Futuro Finance, współpraca firmy z franczyzobiorcami polega na wyszkoleniu ich w temacie bankowości, przekazaniu wiedzy na temat produktów i pomocy w rekrutacji pracowników. Firma dostarcza wsparcie na różnych płaszczyznach. Od pomocy przy obsłudze klientów po planowanie dalszego rozwoju placówki. 

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram