Finanse godne zaufania

Autor: Redakcja
Kategoria:
Foto: DOM FINANSOWY QS

DOM FINANSOWY QS istnieje od 2001 roku i jest najdłużej działającą firmą pośrednictwa finansowego w Polsce.

Odpowiadając na potrzeby rynku, w 2016 roku, firma zdecydowała się na ogólnopolski rozwój w modelu franczyzowym. Pierwsze dwa lata to okres intensywnego rozwoju i dynamicznego pozyskiwania nowych placówek franczyzowych. Obecnie sieć skupia się przede wszystkim na rozwoju Partnerów. Stawia na jakość współpracy, a nie na ilość kropek na mapie. Firma bardzo precyzyjnie przygotowała się do wejścia na rynek franczyzowy i stworzyła unikalny i wciąż udoskonalany zakres usług oferowany franczyzobiorcom. - Chcemy być w bliskim kontakcie z naszymi placówkami, dlatego stawiamy na otwartą komunikację, ale także dostarczamy naszym Partnerom narzędzia ułatwiające szybką wymianę informacji. Rozwój narzędzi nad którym czuwa cały zespół programistów to duża przewaga konkurencyjna dla Partnerów Domu Finansowego QS.

Wieloaspektowe wsparcie, jakiego Dom Finansowy QS udziela na każdym etapie rozwoju biznesu Partnera, ma niewątpliwie istotne znaczenie.Współpracujemy z osobami, które stawiają pierwsze kroki w biznesie ale także z osobami, które od lat prowadziły agencję i postanowiły przekształcić ją na franczyzę DFQS. Przede wszystkim dbamy o dostęp naszych Partnerów do szerokiej gamy produktów, obsługujemy wszelkie formalności, umowy, przeprowadzamy negocjacje warunków współpracy. Współpracujemy z największymi instytucjami finansowymi i ubezpieczeniowymi na rynku Consumer Finnace w Polsce. Zatrudniamy specjalistów, którzy w 3 działach: bankowym, pozabankowym i ubezpieczeniowym stale pracują nad poprawą i rozszerzeniem oferty.

Oferujemy także wsparcie marketingowe w postaci ulotek, plakatów, gadżetów, ale także wszelkich działań on-line i reklamy w sieci. Poprzez akcje marketingowe, promocyjne, pijar-owe, ale także bezpośrednie wsparcie inicjatyw Partnerów, pomagamy w pozyskiwaniu nowych Klientów. Ponadto,  każda franczyza ma stałą opiekę Dyrektora Regionalnego DFQS. W Centrali zatrudniamy ponad 100 osób, które pracują na wspólny sukces naszych ponad 100 placówek franczyzowych. Jednocześnie dysponujemy atrakcyjnym systemem prowizji  i bonusów za osiąganie progów sprzedaży, organizujemy atrakcyjne konkursy z nagrodami, wyjazdy i imprezy. W maju lub czerwcu urządzamy dla naszych Partnerów oraz dostawców piknik pozabankowy, którego głównym celem jest integracja uczestników.

Organizujemy systematyczne szkolenia i konferencje, a niedługo ruszymy z programem dzielenia się wiedzą on-line. Dlatego jesteśmy gotowi na rozpoczęcie współpracy  z osobami, które stawiają pierwsze kroki w branży finansowej. Oczywiście zapraszamy do współpracy także osoby posiadające doświadczenie w sprzedaży, szczególnie  w finansach, jednak nie jest to obligatoryjne. Dla nas ważny jest człowiek a nie jego CV.

Założenie franczyzy jest więc niezwykle proste. Naszemu potencjalnemu Partnerowi potrzebny jest  entuzjazm i łatwość nawiązywania kontaktów. Wspólnie z Partnerem wybieramy lokalizację placówki, odpowiadającą naszym standardom. Wkład finansowy, jaki potencjalny Partner wnosi, nie przekracza kwoty 10 tys. zł. Kwota ta w pełni zostaje wykorzystana na adaptację lokalu, zakupu sprzętu IT czy oznakowania witryn. Ta początkowa inwestycja, to jedyne obciążenie finansowe dla naszych Partnerów. Nie pobieramy opłaty licencyjnej ani opłat miesięcznych, a dodatkowo wspieramy przy promocji nowoutworzonej placówki. Co ważne, w miejscowościach do 30 tys. mieszkańców nasz Partner franczyzowy ma wyłączność terytorialną.

Wierzymy, że nasze działania sprzyjają owocnej, satysfakcjonującej i opartej na zaufaniu współpracy.

Twórzmy wspólnie Dom Finansowy QS. To nasza nowa misja: FINANSE GODNE ZAUFANIA – WSPÓLNIE MOŻEMY WIĘCEJ!

Informacja na temat oferty współpracy z Dom Finansowy QS znajduje się w naszej bazie systemów sieciowych.

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram