Feel The Chill rozwija sieć o punkty mobilne

Autor: Redakcja
Data dodania: 26 kwietnia 2013
Kategoria:
feel-the-chill

Spółka Feel the Chill, rozwijająca sieć punktów z mrożonymi jogurtami, nie zaprzestaje dalszej ekspansji. W najbliższym czasie planuje uruchomić kilka franczyzowych i własnych punktów w galeriach handlowych i przy ulicach dużych miast.

Obecnie działa 12 punktów Feel the Chill w: Warszawie, Krakowie, Katowicach, Radomiu, Wrocławiu, Gdańsku oraz w Łodzi. Firma negocjuje umowy z galeriami handlowymi i franczyzobiorcami gotowymi do otwarcia własnego punktu z mrożonymi jogurtami. 27 kwietnia ruszy punkt mobilny w Sopocie, kolejne dwa zostaną otwarte w Zakopanem i we Wrocławiu. Otwarcia w galeriach handlowych planowane są m.in. w Białymstoku i Toruniu.

Sieć rozwija się poprzez franczyzę. Minimalna powierzchnia punktu to ok. 15 - 20 mkw. (w przypadku wyspy). Koszt realizacji projektu waha się od 70 do 160 tys. zł netto (w zależności od ilości maszyn i konceptu sprzedaży oraz wielkości powierzchni handlowej).

Feel The Chill określa siebie jako marką dla ludzi aktywnych i kochających życie. Jej filozofia brzmi “Fit &Fun”. Misją firmy jest szerzenie zdrowego stylu życia, dbanie o codzienne dobre nawyki żywieniowe. Firma jako pierwsza w Polsce otworzyła sieć samoobsługowych „yogurt barów”. Poza mrożonymi jogurtami w ofercie Feel The Chill znajdują się świeże soki, lemoniady, smoothie, shake’i i kawa. Firma działa od kwietnia.2011 roku, kiedy otworzyła pierwszy lokal w Galerii Słonecznej w Radomiu. W roku 2012 sieć Feel The Chill powiększyła się o 8 placówek.

Adam Gieras

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

zobacz więcej

Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Data dodania: 3 stycznia 2022
Te 30 franczyz najbardziej interesuje Polaków
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram